Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne a megfelelő...

Melyik lenne a megfelelő szerintetek?

Figyelt kérdés
4 telefonon gondolkodok, de nem tudom melyik érné meg a legjobban. Samsung Galaxy S4, Sansung Galay S5, Iphone 5, Iphone 5S? Azt is bele kell venni, hogy kb 2 évente cserélem a telefonom, és lehet jó lenne olcsóbbat venni, e még sose volt Iphonom, az új Samsungokat sem ismerem, tapasztalatok, tanácsok?? köszönöm előre a válaszokat!

2014. aug. 7. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem samsung galaxy s5 -öm van és 2 év után lecserélem én is mint a többit is

De lehet ezt tivább fogom használni ,mert imádom

Nagyon Gyors,az internet erősège kitünő,lépésszámláló és a többi alkalmazás csak jo ha van benne.

Ja ès egy fontos dolog!!!!2 napig ingernetezés telefonàlás mellett simán kíbírja,gyönyörű képeket készít

2014. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Bocs a helyesírási hibákért!!
2014. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az iPhone-okkal az a baj, hogy nagyon túl vannak árazva, a Samsungok olcsóbbak ugyan, de hardveresen sokkal jobbak! Bár elsőre egyértelműen a Galaxy S5-öt mondtam volna, de mivel a "gyakori" csere miatt minél olcsóbb kell, ezért egyértelműen a Galaxy S4! De miért cseréled olyan gyakran? Egy jó telefonnal akár 4 évig is el lehet lenni!
2014. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ! :))

Igazából ez az én hülyeségem, hogy 2 év után lecserélem.

Mondjuk egy ilyen sokat tudó telefonnal nem tudom hogy lennék, mert még sosem volt, lehet ha most lenne eszem ágában nem lenne lecserélni. Igazából igazatok van hogy ha az Iphonet tekintjük akkor nem éri meg az árát és az s4-nek és az s5-nek is 2mp a kamerája. Az iphonnak meg csak 1, 2 és a Samsungok olcsobbak. Az iphone csak azért csábított nagyon mert eddig csak androidon telefonom volt. Egész délután ezen gondolkodtam és már csak inkább a két samsungon gondolkodok. :) csak még mindig keveset tudok mindkét készülékről. Tudom h a google sok mindent elárul de én inkább a személyes tapasztalatokra adok.! :)

2014. aug. 7. 18:57
 5/11 A kérdező kommentje:
Mármint az előlapi kamerára gondoltam.* :)
2014. aug. 7. 18:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vesztettél vele semmit, szerintem telefonban az Android a legjobb rendszer (bár ez relatív)! És ugye mindkettő Samsung, így minőségben, megbízhatóságban szinte egyformák, de azért olvasd el mások véleményét is róluk az árukeresőben, vagy az olcsobbat.hu-n. Hidd csak el, ha a Galaxy S5-öt választod, az ezek közül messze a legjobb, nem valószínű, hogy egyhamar megúnnád!
2014. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bár nincs a listában de én most rendeltem LG Nexus 5-t.

Sony Xperia z1 compactot akartam de lebeszéltek róla. :)

Remélem jól döntöttem :)

2014. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ismét Köszönöm a válaszokat! :)

Rendben akkor elolvasom a kommenteket.:)

Utolsó válaszoló remélem sikerrel jársz a telefonnal!

Valakinek akinek s4-e van?! Erről a készülékről vélemények, tapasztalatok? :)

2014. aug. 7. 22:09
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Köszönöm aranyos vagy! :)

Mi alapján szeretnél telefont venni?Úgy értem mi a fontos?(pl.: kamera,aksi,mérete,ára)

Ha ezeket leírnád hátha jobban tudnánk segíteni :)

2014. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nálam például fontos hogy a telefonnak milyen az első és a hátsó kamerája, előző telefonommal átvertek vagy csak nem figyeltem és az első kamerája vga.. a hátsó 5mp. Elég rossz minőségű képeket csinál. :/ akkor fontos az is h gyors legyen, az aksija sokáig bírja ugyanis én rengeteget nyomkodom a telefonom és a mostani telefonom is túl van egy aksi cserén már. A méret is igazából mert azt se szeretném hogy a telefonom akkora legyen h zsebbe ne férjen el vagy kiessen. :))
2014. aug. 8. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!