Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Viber és a FB Messenger...

A Viber és a FB Messenger ingyenes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra volnék kíváncsi, hogy Viberrel és/vagy Messengerrel teljesen ingyen hívhatok-e akár külföldi ismerősöket is 4G-vel és/vagy WiFivel. Vagy akkor is rájön a roaming? Nem feltöltéses vagyok, hanem előfizetéses, szóval meghatározott adatforgalmam van, és persze okostelefonom. Szóval ezek figyelembe vételével mi a helyzet? Ingyen van a külföld is?

(Azért lenne fontos, mert ma kaptam a szolgáltatómtól egy sms-t, hogy húszezer forintos hátralékom van... Az elmúlt egy hónapban relatíve sokat telefonáltam egy ismerősömmel, aki viszont Németországban volt egy ideig. Összesen talán öt óra lehetett, kábé egy hónap alatt. Amúgy neki is van Vibere és Messengere is, szóval az sincs, hogy csak az egyik telefonon vannak az appok. Mellette pedig a szokásos itthoni telefonálgatás, ami viszont sosem volt sok, ennyire legalábbis biztos nem. Az egyenleginfo pedig nettó háromezer forint volt, amikor lekérdeztem, ezért sem egészen értem a helyzetet.) Köszönöm!



2014. aug. 7. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
wifin igen, de a mobilnetre is szintén vonatkozik a roaming, teljesen függetlenül a meglévő hazai adatforgalmi kerettől.
2014. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kiss Nikoletta válasza:
wifivel minden ingyenes, ha magyar szolgáltatónál vagy akkor viszont wifi nélkül minden pénzbe kerül, nyilván többe mint otthon
2014. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!