Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 mini vagy...

Samsung Galaxy S4 mini vagy Sony Xperia M2?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek melyik a "jobb" vagyis, hogy melyiket érdemes választanom?

A másik, hogy egy Samsung telefonba fog-e működni majd egy Sony (MDR-XB600) fejhallgató???



#S4-mini #Sony-M2
2014. aug. 7. 18:50
 1/3 anonim válasza:
Mindenképp Samsung ! Minden szempontból esztétikusabb a Sony-nal és persze jobb is . Én is voltam ilyen helyzetben én a s3as és a sony sp között filoztam és nem bántam meg hogy az S 3 as mellet döntöttem .
2014. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Samsung:kisebb kijelző,jobb processzor(most hirtelen nem jut eszembe a GPUja xd),SAmoled kijelző+Touchwiz felület

Sony:nagyobb kijelző(tudtommal mindkettőnek egyforma a felbontás,de elvileg a Samsungnak a kisebb kijelző miatt valamivel nagyobb PPIje),kameragomb,Ips kijelző+Sony felület


Szerintem azt válaszd amelyik jobban tetszik.Ha csak nem jöhet szóba az Xperia SP jobb mindenben a 2 telefonnál,csak eléggé melegszik most a nyáron (ha bár melyik telefon nem) és elvileg kapott egy stabil javító patchot(ismerősömnek van,és mostmár meg van vele elégedve,pedig ő tényleg keményen nyúzza.)

2014. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. aug. 10. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!