Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Választás: sony xperia z2, samsung galaxy s5, htc one m8, lg g3

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
htc.
2014. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
iphone 5s
2014. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
több márkát ne irjatok mert igyis nehéz a döntés :D htc-ben főleg a tok tetszik :D
2014. aug. 4. 20:59
 4/12 anonim válasza:
z2
2014. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
galaxy s5 vagy lg g3
2014. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Iphone5S mindenkepp
2014. aug. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

iPhone 5S

Vagy

Sony Xperia Z2

Az iPhone-t nem látom a listában, úgyhogy a Z2 lesz a legjobb választás. Miért?

Rendesen vízálló nem úgy mint a samsung.

Nagyon jó IPS paneles kijelzője van.

Nem kell rajta a fos ujjlenyomatolvasóval szenvedni(ez persze csak az S5-tel szemben előny, az 5S-é kiválóan működik)

Jó aksita van 3200mAh, és ott van a Sony Stamina módja, ami szerintem messzemenően a legjobban kidolgozott mind közül.

Az egyik legjobb kamerája van( na itt viszont nehéz a döntés, mert ez 20mpx-es szenzorral van felszerelve, az LG pedig lézeres autófókusszal. Mindkettő nagyon ott van)

5 pines fejhallgató jack. Na ilyet biztos vagyok benne, hogy sehol máshol nem fogsz találni~aktív zajszűrés


Hàt kb ennyit tudok róla írni, remelem ezzel is tudtam segíteni :)

2014. aug. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
te nagyokos, mondd már el nekem mi a baj az S5 ujjlenyomat olvasójával? amúgy meg az itt felsoroltak mindegyike megeszi az 5s-t.
2014. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az a baja például, hogy egy nagy tepsi. eleve 2 kéz kell ahhoz, hogy feloldd. másik, hogy csak egy pozícióba tudod feloldani, ellenben az iPhone-é akárhogyan érinted meg, működik...csupán ennyi...:D de szerintem ne az ilyen parasztvakító feature döntse már el, hogy melyik a jobb...iPhone meg nem volt felsorolva, kérdező utána írta is, hogy mást ne írjanak, szóval ő is legalább ezt megértette...de amúgy tapasztalatok alapján(z1compact, z1, z2) nem olyan vízálló, amennyire azt állítják. nevezzük cseppállónak, ha szakad az eső, nem mondom, hogy nem bírná ki, de vízbe meríteni nem életbiztosítás(főleg ha utána garival meg elküldenek, mert Magyarországon vagyunk, ahol csak a forgalmazónak vannak követelései, a felhasználó meg maradjon csendbe).
2014. aug. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7 vagyok

Az S5 ujjlenyomatolvasójának hibáját már leírták. (Amúgy nem gyanús ez? 5S <-> S5)


Amúgy a Z szériáról csak annyit, hogy egy telefon sem tökéletesen vízálló, belátom. De a Sony legalább próbálkozik vele:D

Amúgy az én vízállósági igényeimnek eleget tesz: bírja ki az esőt, vagy ha vízbe ejtem, vagy ugyanez a hóval+téllel. Most, hogy megállapítottuk, nincs tökéletes telefon, mindenki a maga igényeit előtérbe helyezve kell döntsön. (Mondjuk én tartom a voksom a Z2 mellett, mert azért mégis elég király lett :D)

2014. aug. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!