Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az Iphone 5s?

Megéri az Iphone 5s?

Figyelt kérdés
Nagyon érdeklődök az iphone 5s után, most S3 minim van. Nagyon tetszik, de félek, hogy furcsa lenne és nem szeretném ami elég nagy baj lenne ilyen árakkal. Mondanátok nekem jó-rossz dolgokat?

2014. aug. 7. 20:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
megéri
2014. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
ha nem tetszik ugyan annyiért el tudod adni
2014. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Mi az hogy furcsa lenne? Én minden gondolkodás nélkül vettem az enyém amikor Angliában voltam, azt sem tudtam mi az az iPhone. Csak azért vettem meg mert tetszett külsőre :D meg mert volt rajta ujjlenyomatolvasó :O

Azóta nekem ugyanolyan jól működik, es egy ki sír sem találtam furcsának, meg akkor sem amikor megvettem.

2014. aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
73%
csak jót tudok mondani az apple-ről, én most már várnék egy hónapot és egy 6-osat vennék
2014. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék 6-osat venni, mert elég az 5s is :) Meg még azt nem szeretném, hogy nekem beszóljanak, mert 15 évesen Iphone-om van, mikor teljesen magamnak venném és a szüleimat nem terhelném vele :) Nagyonn szépen köszönöm mindenkinek :) Lehet, hogy megvárom míg kijön a 6 és veszek egy 5s-t :)
2014. aug. 8. 14:40
 6/28 anonim ***** válasza:
Várd meg,a míg kijön a 6, mert utána valamennyivel olcsóbb lesz. Nem sokkal, de mostmár talán egy hónap múlva kijön, annyit szerintem érdemes várni.
2014. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%

Pont ugyan ezt akartam írni, mint az előző.

Amúgy jó neked, hogy 15 évesen hat számjegyű összegért tudsz telefont venni és a pénz ezek szerint nem a szüleidtől származik...

2014. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

13:44-es válaszoló!

A pénz nem a szüleimtől szárazik, igen. Nemhogy azt hidd, hogy nálunk a pénz a fán nő, mert ez egyáltalán nem így van!

A pénzemet mindig amire kapok, szülinap, névnap, most volt a ballagásom, szépen elteszem már évek óta és nem költöm el. Ezért van ennyi...

A többieknek köszönöm, én is várni szeretnék szeptemberig :)

2014. aug. 10. 16:21
 9/28 anonim ***** válasza:

De azt is a szüleidtől, családtagjaidtól kaptad, nem? Én szülinapra, névnapra általában csak gratulációt, legfeljebb egy tábla csokit, vagy egy csokor virágot kaptam.

Jó, mindegy... a ti dolgotok végül is. Félre ne érts, nem akarok ezen szívózni.

2014. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
42%
Há má nemazért de amit kapsz pénzt azt szerinted a szüleid/rokonaod nem önerőből keresik meg? Amúgy ha egy kicsit is okosabb lennél a korosztályodnál akinek ugye az iphone a menő akkor tudnád, hogy azon kívűl, hogy egy státuszszimbólumként nyilvántartott telefonnal jársz a zsebedben semmivel sem tud tobbet mint a konkurensek. Egy xperia z csalad sokkal jobb. Tusom mert nekem volt 5s-em is amit kaptam meg volt xperia z1-em is. Most z2-m van. Egy kattintassal a tn vannak a fotoim amit a csalad elvezhet. Az1080ps videok. A szamitogepre sem kell mindenfele mellekprogramot telepiteni hogy felismerjek egymast. Haveroknak soha egy kepet nem tudtam atkuldeno bluetoothon. De ha neked ez kell.
2014. aug. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!