Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még Iphone 4S-t venni?

Megéri még Iphone 4S-t venni?

Figyelt kérdés

Mikor megjelent akkor tudom, hogy nagyon jó volt és több ismerősömnek is van/volt. Kérdésem, hogy megéri még venni? Androidost semmi esetre se szeretnék. A sajátom is borzalmas és az ismerősi körben se teljesít túl jól (még az S4 mini és társai sem). Sajnos anyagilag nem tudom megengedni magamnak az 5/5C/5S-t szóval ez maradt.

Köszi :)



2014. aug. 2. 12:09
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szia. :) nekem most iPhone 4s-em van és úgy gondolom, hogy teljesen megéri. :D én nagyon szeretem, jól működik:)
2014. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Tényleg marhára megéri kiadni érte 80 ezret vagy többet...

Ennyiért már Xperia SP-t is kapsz és akkor nem egy 3 éves telefonnal szenvednél.

2014. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint 4S-t már nem igazán. Mióta frissült az IOS 7, már nem olyan lassú, viszont az IOS 8 után megszűnik rá a terméktámogatás. És a legújabb játékok sem mennek már rajta zökkenőmentesen. Persze, ha nincsenek ilyen igényeid, csak zenehallgatás és fotózás, akkor tökéletes még ma is.
2014. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
androidost nem szeretnék :) még windowson gondolkoztam de nincs olyanja senkinek :/ mit takar pontosan hogy megszűnik a terméktámogatás?
2014. aug. 2. 13:55
 6/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy az új programok nem mennek majd rajta.

Iphone 5-nél rosszabb ne vegyél.

2014. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem. Régi.

Az android egy nagyon jó rendszer.

Ne a Samu hulladékaihoz mérd a rendszer minőségét.

Neked a Xiaomi Redmi 1S-t ajánlanám.

Androidra épül, a neve MIUI.

láttad már???

Kicsit hasonlít az iOS-re ezért is ajánlom.

Hetente frissitésekkel.


[link]

2014. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8 gigásat újonnan semmiképp...egy használt 16-32 gigás már megér 50 ezret...aki ajánlotta az xperia sp-t, az magyarázza már meg, mi az, amit hozzá képest az iPhone 4S nem tud? :D úgy rühellem az olyat, amikor valaki direkt kiköti, hogy NEM KELL ANDROID, erre valaki azért is belepofázza, hogy márpedig az akkor is jobb...xiaomi is csak egy papíradat...igen, ugyanazt meg tudja csinálni, amit a 4S, de többet nem, csak papíron lehet vele villogni, hogy hardveresen erősebb. mégis 59ezer. jó persze új, meg minden, de én azért 1x kíváncsi lennék erre a hazai képviseletre, hogyha olyan problémája lenne egy telefonnak, amit gariban javítani kell, akkor ők azt hogy, és mennyi idő alatt intézik, mivel egy sima számítástechnikai üzletről van szó, akik úgy gondolták, hogy meglovagolják ezt a kínai olcsótelefonbizniszt, és elkezdenek viszonteladással foglalkozni...mert iPhone-nál, vagy akármelyik itthon rendes szervízháttérrel rendelkező készüléknél max 1-2 nap, míg kicserélnek valamit rajta.
2014. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Max 1-2 nap mi?

Telekomnál 3 hétig ültek az Iphone 5-ömön és nem tudtak cseretelefont se adni.

2014. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mit tud az SP? Mindent mivel az Android sokkal szabadabb. Nem kell szarakodni az Itunes-al, simán átmásolható minden zene. Sokkal több program érhető el rá, a programok jobban hozzáférnek mindenhez. Kijelző is nagyobb.

Elég marhaság 3 éves telefon megvásárlására buzdítani valakit. Mindenki szabadul tőle.

2014. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!