Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen telefon, ami megfele...

Van ilyen telefon, ami megfelel az igényeimnek?

Figyelt kérdés

szóval:

nagyon szép képeket tudjon csinálni,mert nem akarom mindig a digit hordozgatni.

és legyen zenemobil.

van egyáltalán ilyen telefon? sztem sony ericsson kilőve,mert ott a cyber shot van,meg a walkman mobil.Jah és legyen fius teló

a válaszokat előre is köszi.


2010. jan. 12. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia! a sonynak van egy telója: w995 :D zenemobil és 8 megapixeles :D (igaz nem csinál tökéletes képeket, ahogy egy telefon sem, nem lehet őket összehasonlítani egy rendes géppel :)) vagy vegyél okostelefont :) nokia 5800.. :) vagy samsung omnia Hd
2010. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pedig pont a Sony ericsson-ok a zenemobilok, és azok csinálnak nagyon jó képet, sőt vakus is.


Én a Sonyk között néznék szét!! Gondold meg.

2010. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nokia N95. Apukámnak van, nagyon király, mindent tud.
2010. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sony-t SOHA!


Ha valaha el akarod adni, és ha normálisan ki akarod használni egy teló lehetőségeit akkor legalább symbianos telót vegyél.



N95 szerintem is jó ötlet.

2010. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem SE van.Bár nekem a fényképezés a lényeg és,hogy 3G legyen. Az utobbi 3 hétben 3 féle volt. K800 3,2mp nagyon jó telefon,csak kicsit elavult. Karácsonyra kaptam egy w595 nagyon rossz a fényképezős része,nincs vaku,képstabilizáló.Ja és nem egy pasis. Most c902-re lett elcserélve,ebben 5mp a kamera van,de a k800 még mindig jobb képeket csinált. Páromnak nokia n95 van,abban is 5mp van és tökéletes a fényképező része. Ez igazi fiús,nehéz,nagy és okos.
2010. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2010. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem SonyEriccson W995-ösöm van. 8 giga hely, 8 megapixeles. Én szeretem jó képeket csinál, sok zene fér rá. Ja, és unisex :D de szerintem inkább fiús. :D

L/17

2010. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Android, Windows Mobile. Ilyen kozott nezz szet. HTC Hero pl :) Nem sokara kijon a Nexus One, azt megvarhatnad esetleg. Bar en egy elegedett (jailbroken) iPhone 3G-tulajdonos vagyok, nem ajanlom fenykepezni. Szep kepeket csinal, viszont nincs rajta vaku es csak 2 MP. 3GS-t viszon ajanlanam, 3.2 MPix, es kijelolheted a fokuszt. Viszont egy fenykepezo minoseget nem a felbontas jeloli :)


RJ 19/F

2010. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha éri tőképernyőset szeretnél, akkor a HTC HD2-őt ajánlom :D:D nagyon jó kis teló, 5 mp, nagyon jó képek, egyszerűen fantasztikua! (csak drága)
2010. jan. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
SonyEricsson W995 van nekem is 8 megapixeles fényképező(régen W800i-m volt 2 megapixellel,már az is jó képeket csinált)A zenelejátszója fantasztikus mélyhang kiemeléssel,azóta nem hordok CD lejátszót és fényképezőgépet.Ingyenes GPS is van benne!
2010. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!