Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet nyomoztatni visszamen...

Ki lehet nyomoztatni visszamenőleg, hogy kik hívtak magántelefonszámmal?

Figyelt kérdés

Még ha feljelentést is kell, hogy tegyek...

Nagyon fontos lenne megtudnom, hogy ki hívott több alkalommal magántelefonszámról. Lehetséges ez? (T-mobile-os vagyok)


2010. jan. 12. 19:58
 1/5 anonim válasza:
100%

Én távközléses voltam 30 évig. Régen voltak kiskapuk, de a technika fejlődésével többszörösen /sokszorosan/biztosított az adatbiztonság.

Az adatokhoz való hozzáférést ,már szinte "rendőr" mérnökök végzik, ők is egymást figyelve.

Az egyetlen út a rendőrségi ok, tehát feljelentés , nyomozás, bírói végzés, ügyészi felhatalmazás.

Ismerem az ilyen problémákat ,ha nagyon életbevágó, akkor tégy feljelentést a rendőrségen ,vagy a bíróságon panasznaponés ott majd segítenek .

2010. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! Még egy kérdés:

Kell hozzá tudnom a hívások pontos idejét? Mert azok sajnos egy aksicsere kapcsán kitörlődtek...

Úgy hallottam, hogy csak akkor működik ez, ha ezek a perc:másodpercek megvannak...

2010. jan. 12. 20:44
 3/5 anonim válasza:
100%

Véleményem szerint kellene, de ha kb intervallumot tudsz és nem sok hívás volt közben , akkor megmodhatják az intervallumot ,hogy ,ha a számok mögött név is van nyilvántartva.


Ha a véleményemre is kíváncsi vagy , a telefonáló személyét megtudnod esélye 1.: x millióhoz, pláne ,ha rosszakaratúan hívott.

Már szinte bárhol lehet venni "domino" kártyát név nélkül ,de a többi szolgáltatónak is van ilyen kártyája, és ezek egyike sem írja ki a számot .Tehát esélyed sincs megtudni a hívó személyét, pláne,hogy nem is bizonyítasz vele semmit, ha meg is tudod . Súlyos bűncselekményeknél is nehéz ez alapján bármit bizonyítani.

2010. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged, soha nem kaptam még ezen az oldalon ennyire konkrét választ. Hálás vagyok érte!
2010. jan. 13. 07:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Számolj kb 5 éves átfutási idővel..


Én egy éve tettem feljelentést mert x családtag elsikaksztott x millió örökséget...


Tiszta sor a bank leigazolta mégsem történik semmi sem már egy éve...

2010. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!