Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még Iphone 4S-t venni?

Megéri még Iphone 4S-t venni?

Figyelt kérdés

Illetve még egy olyan kérdésem van hogy használtan 40-50e között megérné e?

Vagy ennyiért kapok jobbat is használtan?



2014. aug. 8. 14:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Mégsem érdekel 3.5" nagyon kicsi (most 4.7" használok sztem nem szoknék vissza)


Viszont az igen, hogy miért van az hogy a boltba még mindig "qva drágák újonnan?"

2014. aug. 8. 15:13
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem éri meg.


Azért ilyen drága, mert az iDióták minden szart megvesznek, amin almás logó van.

2014. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most muoyen telefonod van?
2014. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most milyen telefonod van?
2014. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

lg 4x hd, gondoltam ha sikerülne 40e ért eladni + kicsit hozzá tenni venni valami jobbat

[bár szerintem ettől egy 30ezres htc is jobb]

2014. aug. 8. 16:55
 6/11 anonim ***** válasza:
iPhone-t nem éri meg, annyi pénzért sokkal jobb Androidosokat lehet kapni! A 4s legolcsóbban is 90 ezer újonann, ennyiért például az LG Optimus G Pro a legjobb, vagy ha 50-ig keresel, újonann a Motorola Moto G és a Wayteq Talk 5H a legjobbak, nagyon szuperek, miért vennél használt telefont?
2014. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


A legjobb ennyiért

2014. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért jó az, hogy nem éred át a képernyőt biztonságos fogásban. Az iPad-nek kell nagy kijelzősnek lenni, nem a telefonodnak. És igen, 40.000Ft.-ért megéri venni, de még 50-ért is.
2014. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem nagy kezem van bőven átérem ezt is biztonságos fogásban xD

[Vicc az hogy amikor 3.3" telóm volt azt többet ejtettem le mint ezt]

Ipadot sosem vennék, nevetséges tök m1 milyen tábla sose fog egy pc/laptoppal vetélkedni


Am 50e ig használtan keresnék nem újonnan

Viszont nem tudtam, hogy lehet xiaomit kapni.


Lg-t semmi pénzért nem vennék megint...

Motorolat sem (ilyen telóm még nem volt de tartózkodok)

Samsu-t se


Htc fele kacsingatnék, esetleg sony (bár ez sem tetszik, hogy nincs kapacitív érintő gomb helyette az érintő képernyőből van lelopva)


Am én úgy vagyok bekötve, hogy a dual slimes telók szarok ez még így van?

(ugye most jönnek ki a jobbnál jobb noname telefonok amik bizonyítják, hogy a márkás telóknál olcsóbbak jobbak)

2014. aug. 9. 11:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt már olcsó és drága androidos telóm,és egyik se érte el a következő windows phoneos telefonom gyorsaságát.wp-vel viszont az a probléma h nem annyira testreszabható,kevés alkalmazás,még fejlődnie kell!

most IOS-van,mérföldekkel előbbre jár mindkét op.rendszernél,gyorsasága,egyszerűsége utolérhetetlen,jó biztos van olyan androidos is ami nagyon gyors de az megint csak 150ezer,azért meg már kapni 5S is!

tmobilnál amúgy 80ezer a 4S

2014. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!