Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen telefont ajánlanátok...

Ti milyen telefont ajánlanátok max 60-65ezer forintért? 13/L

Figyelt kérdés
Kérlek ne írjátok azt, hogy nekem még ilyen nem való. Valami olyat szeretnék ami nem éles sarkú, nincs nagy kiemelkedő kamerája, de a hátsó kamerának jó lenne egy 8mpx, vagy esetleg jobb. Első kamerának nem bánnám az 5mps-et de nem baj ha nem annyi. És egy vaku sem ártana(természetesen hátsókamerához). Nem szeretném, ha gomb lenne az előlapon. Minimum egy 1024MB-os RAM-ot szeretnék. Kb. ennyi lenne az elvárásom, tudom kicsit sok de remélem van megfelelő. Előre is köszönöm a segítséget! :)

2014. aug. 8. 18:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Ne ilyen szempotokat nézél. Hanem hogy hardwerileg milyen erős. Ha már telefont veszel 13 évesen ne a külső legyen a fontos.

Amúgy ilyen elvárással nincs szerintem ennyi árért.

2014. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
3 volt külsőleg..a kamera, a sarok és a gomb, a gomb tuti, hogy nem akadály, és manapság kidülledő kamerából sincsen 1000 a sarok meg aztán..
2014. aug. 8. 19:29
 3/17 anonim ***** válasza:
Sony Xperia SP vagy LG Optimus L9 II
2014. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja, ezek vannak, bár kissé szögletesek a sarkai, lekerekített sarkú a Samsung Galaxy S3, de annak meg van elől gombja! Egyéb nem igazán van, próbálj meg kompromisszumot kötni!
2014. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ja és az még kimaradt, hogy Sony, Samsung kilőve. És az Alcatel is. Ilyeneket nem szeretnék, tehát az SP-t inkább hanyagolnám, az LG pedig..olyanja van az egyik ismerősömnek de annak a dizájnja nem tetszik annyira, de azért köszönöm a válaszodat! :) eddig én a BlackBerry z10-et nézegettem, meg az ASUS Zenfone 5-öt, de az utóbbi elég nagy szerintem, úgyhogy azt is hanyagolom, csak jó lett volna mert ASUS laptopom van, és az úgy tök jó lenne :) várom a további válaszokat, köszönöm szépen az eddigieket!
2014. aug. 8. 19:43
 6/17 A kérdező kommentje:
akkor, hogyha ilyen feltételekkel nem lehet találni, akkor vegyük le a lekerekített élűt, hátha így könnyebb.
2014. aug. 8. 19:49
 7/17 anonim ***** válasza:

Moto G lenne a legjobb ennyiért, csak sajnos elég szar a kamerája.


Ha pedig Sony, Samsung, LG, Alcatel kilőve, akkor elég kevés telefon maradt.

Lenne még HTC, de azt 60k-ért felejtsd el (bár ahogy néztem Desire 610 már van ennyiért, ami hardveresen egy Moto G szintjén van, de jóval jobb a kamerája, szóval azért nézd meg), Asus-nak max drágábban van jó telefonja, és már lassan el is fogytak a márkák.


Mást nem is nagyon tudok mondani, mert vagy drágább, vagy több kritériumnak nem felel meg.

2014. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
az LG nincs kilőve, csak az az egy telefon nem tetszik. de azért köszönöm! és megnézem a HTC-t :)
2014. aug. 8. 20:00
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért van a Sony kilőve? jobb mint a Samsung vagy a HTC...
2014. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A SONY kb a legjobb. Kiadott egy telefont, direkt azért hogy te selfie-ket készítése vele. Hát ha ez nem a legjobb, akkor mi??
2014. aug. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!