Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 630 vagy Sony...

Nokia Lumia 630 vagy Sony Xperia M?

Figyelt kérdés
Melyik jobb? Melyiket vennéd?
2014. aug. 8. 21:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nokia
2014. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lumia 630
2014. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nokia
2014. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miben jobb?
2014. aug. 8. 22:14
 5/13 b95 ***** válasza:

nagyjából egy szinten van a kettő.

A kérdés, hogy Android vagy Windows Phone kell inkább?

2014. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi. Hát igen, ez a kérdés számomra is. Eddig Androidos telefonjaim voltak, meg voltam velük elégedve. WP-t még nem próbáltam.

De úgy is feltehettem volna a kérdést: melyik jobb az Android vagy a WP?

2014. aug. 8. 22:32
 7/13 b95 ***** válasza:

Az az igazság, hogy ez nagyon felhasználófüggő.

Én pl. sokkal jobban szeretem a Windows Phone felületét, illetve maga a rendszer jobban bejön, de biztos van olyan, aki meg pont fordítva van.


Egy próbát viszont szerintem megér.

2014. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nokia
2014. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ha fontos a testreszabhatóság, a szebb külső akkor válaszd a Sonyt. Ha inkább az a fontos, hogy gyorsabb és megbízhatóbb legyen a rendszer akkor a Nokiát.
2014. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ez alapján akkor inkább a Sonyt választanám. A Nokiával az is a bajom, hogy olyan minimalista szögletes doboz formája van.

A Sony valahogy nekem szebb, stílusosabb külsőre. Az értesítési fény is jópofa dolog. Annak idején az "őskorban" A SonyEricsson, Ericsson telefonjaimon is volt ilyen és már akkor is bejött.

(Egy M2-esre se sajnálnám a pénzt, de annak a külseje szerintem visszalépés, annyira nem sikerült jól. És annyival nem tud többet, hogy megérné a jelentős felárat.)

Jó pont még a nagyobb RAM, a processzor viszont gyengébb a Nokiához képest.

A kijelző nagyjából ugyan az mind a kettőn. Internetes teszteken ezt a Sonynál nagyon lehúzzák. Igaz hogy nem egy fullHD Amoled, de nekem nincs vele különösebben semmi bajom.


Az Androidot ismerem, nekem bejött, jó a rengeteg ingyenes alkalmazás.

A WP-t csak próbálgattam eddig. Annyira nem ismerem. De első ránézésre az is szimpatikus. Nem tudom ehhez is van-e annyi féle ingyenesen letölthető alkalmazás, kiegészítő.


Ha az árat nézzük, a Sony valamivel olcsóbb. Ha nem kártyafüggetlenül veszem, akkor meg főleg.


Egyelőre inkább a Sony felé hajlok, de még nem döntöttem el véglegesen.

2014. aug. 9. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!