Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Telekom tudja, hogy nem...

A Telekom tudja, hogy nem vagyok külföldön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Átállítottam a Lumia-m nyelvét és régióját US English-re mivel így tudom használni Cortana-t. A telekom tudja, hogy attól Függetlenül, hogy a régió Amerika, én Magyarországon vagyok? Mert kellemetlen lenne ha "kicsit" több lenne a telefonszámlám.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. aug. 8. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tudja. Ha külföldön lennél, akkor automatikusan megpróbálna feljelentkezni a szolgáltatód ottani hálózatába és úgy indulna a roaming-díjszabás. De ezt is külön aktiválni kell, úgyhogy nem olyan egyszerű ez, hogy csak úgy magától "kicsit több lesz a számlád :)
2014. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 b95 ***** válasza:
100%
Az, hogy hogy érzékel a mobil operátor hálózata, az nem azon múlik, hogy milyen régió van beállítva, hanem hogy fizikailag hol tartózkodol. :D
2014. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, a Telekom pár négyzetkilométeres pontossággal tudja, hogy hol vagy - másképp nem tudnának felhívni.
2014. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!