Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a telefonom...

Miért csinálja ezt a telefonom? Valami baj lehet vele?

Figyelt kérdés
IPhone4S-em van,aminek 6,0 GB tárhelye van.Kevés alkalmazás van rajta,amiből csak egy foglal egy kicsit többet,de a többi szinte semmi..Zenék nincsenek rajta,videók se..237 képem van..Mindennap többszöris azt írja ki hogy "A tárhely majdnem megtelt" és 0 (!) bájt szabad..Tegnap (ezt MINDENNAP megismétlem!) kitöröltem kb 30-40 képet,letöröltem 2 alkalmazást,majd kikapcsoltam..Bakapcsolás után ismét azt írta ki hogy "A tárhely majdnem megtelt" ..Ismét 0 bájt volt szabad,így töröltem még 10-20 képet,és 1 alkalmazást,majd kikapcsoltam.És ugyanaz történt..Már fényképet sem tudok készíteni,mert nincs elég hely..És ez mindennap megismétlődik többször is..Bármennyi mennyiségő képet,alkalmazást törlök le,mindig ugyanazt írja ki,és hogy 0 bájt foglalt..Mit tegyek? (Gondoltam hogy bővítem,de azt tudtommal nem lehet (?) )

2014. aug. 9. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Állítsd vissza gyárira
2014. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bővíteni valóban nem lehet.

Viszont ez nem gyengén rendellenes viselkedés!

Szerintem érdemes lenne egy tiszta restore-t csinálnod, ami viszont mindent legyalul a telefonról, tehát előtte mentsd ki gépre a fotókat, illetve írd ki a a telszámokat stb stb. Restore után pedig válaszd a "beállítás új készülékként" lehetőséget, mivel ha a biztonsági mentésből állítasz vissza, félő hogy a hiba is visszakerül, és ugyanott leszel ahonnan indultál. Időigényes, babrálós folyamat, de ennél jobbat nem tudok.

Még egy tanács: használj felhőt. Sokat szabadít fel a memo-ból, 8 GB-nál ( ami valójában alig több mint 6) ez nagy segítség!

2014. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!