Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Klón telefon térerő...

Samsung Klón telefon térerő javítás?

Figyelt kérdés
Valaki nem tudna ajánlani valakit aki foglalkozik ilyennel, SM-N9006 telefon, minden remekül megy, csak térerőt nem kap, vagyis nem tudja megtartani, új telefon, akitől vettem meg állítja, hogy működőképesként küldte el nekem. (Megmondó emberek kérem kerüljenek,)

2014. aug. 9. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próba egy másik SIM kártyával és egy másik szolgáltatóval. Ha a hiba megmarad, akkor sosem volt működőképes a telefon.
2014. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vortrex ***** válasza:
100%
Vedd le a hátlapját és nézd meg, hogy megvannak-e a csavarjai és nem lazák. Ez szokta a térerőt kilőni
2014. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam, klón telefonom van most is, abban mindkét kártya full térerőn van, ezért jó lenne ha találnék valakit aki tudna vele mit kezdeni, mert maga a telefon meg jó...:(
2014. aug. 9. 14:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg van minden, s nem laza. ..
2014. aug. 9. 16:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Valaki?... Budapesten szerviz?
2014. aug. 10. 12:37
 6/7 Saavedro ***** válasza:

"mert maga a telefon meg jó...:( "


Nem, nem jó.


Szervizelni meg sajnos nem fogja tudni senki.

2014. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De jó... Máshol a harmadik szolgáltató kártyájával simán megy. Nem minden másolat telefon rossz/használhatatlan...
2014. aug. 16. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!