Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pixelhibás az új nexus 5-öm?

Pixelhibás az új nexus 5-öm?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap vettem meg az ipon-tól az új nexus 5-ömet. Minden fasza vele, kivéve hogy van egy pixel ami szerintem hibás. Mert mindig fehéren világít. Szerencsére nem igazán zavaró, mert majdnem teljesen a képernyő szélében van, de maximalista ember vagyok, és azért idegesít, hogy 125 ezret kifizettem, és pixelhibás, még ha csak 1 pixel a hibás, 1920x1200-ból. Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek ezt kicserélik egy új készülékre, ha felghívom az ipon-t ? Vagy, 1 db pixelhibával, ami a ráadásul nagyon a telefon kijelzőjének a szélén van, akkor elküldenek? Kipróbáltam néhány ilyen pixel javítót amit letöltöttem a play-ből, de nem javított a dolgon, igaz 1-2 percig nyomattam csak. Szerintetek? Kicsit idegesít, főleg hogy azt olvastam hogy évente kb 10 telefont viszenk vissza pixelhibával :D

2014. aug. 9. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Próba szerencse;)
2014. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te,ha tehetnéd viszaküldenéd, vállalva hogy ha cserélik is az minimum 2 hét ?
2014. aug. 9. 15:43
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

"Kipróbáltam néhány ilyen pixel javítót"


Egy szoftver szerinted mégis hogy tudna egy hardveres hibán javítani?


Egyébként hívd fel az ipon-t vagy írj nekik vagy csak nézd meg a honlapjukon, hogy cserélik-e, pixelhibára mindig van garancia, csak kérdéses, hogy 1 darab pixelre van-e.

2014. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Én elküldeném! És ahogy irtad hogy maximalista vagy! Akkor meg tudsz várni azért hogy tényleg egy hibátlan teló legyen a kezedben.
2014. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha ez a kérdést is te tetted fel akkor reggel még azt írtad hogy a pixelhiba eltűnt...Most akkor ott van vagy nem? :)Hogy a kérdésedre válaszoljak én felvenném velük a kapcsolatot...elvégre nem 20 ezer ft-s telefonról beszélünk.


Én is netről vettem de csak kb 100 ezerért.Vagy ekkora különbség lenne 2 oldal között?

De láttam 87 ezerért is.


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2014. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindenképp megbízható helyről szerettem volna venni. Ezért kerülhetett ennyibe. Küldtem nekik egy mail-t. Állytólag 1 órán belül válaszolnak. Majd megírom mi lesz. Ha tudom kicseréltetem.
2014. aug. 9. 16:00
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Én is megbízható oldalról vettem. :)

És itt nem Ebayre és társaira gondolok.

2014. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Melyikről ? Megírhattad volna előbb is :D
2014. aug. 9. 16:10
 9/12 anonim ***** válasza:

#8


Más nem tudhatja, hogy te venni akarsz egy Nexus 5-öt, te dolgod lett volna, hogy nézel egy megbízható helyet. Csak azért, mert ipon-ról már hallottál, többiről meg nem az nem jelenti azt, hogy a többi nem megbízható, simán tudtál volna egy 20-ast spórolni, és legalább annyira megbízható helyről venni egy Nexus 5-öt, mint az ipon, most már kés.

2014. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha a válaszaimból, negatív hangsúlyt hallottál ki. A legkisebb sincs benne, hiszen ti segítetek. Megnéztem, és ipon-on 14 munkanap-ig elállhatok a vásárlástól, és visszafizetik a pénzt. Ebben az esetben, más oldalról szeretném megrendelni. Kérlek tudnátok segíteni/ajánlani egy szintén megbízható helyet, ami olcsóbb ? Ha tényleg meg lehet kapni 20 ezerért olcsóbban, akkor onnan venném meg újra. Nagyon szépen Köszönöm.
2014. aug. 9. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!