Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nexus 5 független a telenornál?

A nexus 5 független a telenornál?

Figyelt kérdés
Sziasztok,szeretnék venni egy nexus 5-t, és a telenornál egy jó ajánlatot találtam. Praktikum csomagban 115 000 Ft + ajándék Qi töltő. De, fontos lenne hogyha független lenne a készülék, mert tarifát a t-mobile-tól szeretnék venni. Alapból a t-től venném,de nekik nincs a kínálatukban. Köszönöm szépen.

2014. aug. 5. 18:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

A szolgáltatóknál a legritkább esetben van független.

Ellenkezik üzleti érdekeikkel.

És ez csak Praktikum csomaggal ennyi és a Telenornál.

2014. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Értem akkor megveszem ipon.hu-ról, bár 125 000 ft. De, biztos független, és én megbízhatónak tudom. Esetleg tudsz ajánlani valami megbízható webshopot, ahonnan tudnék venni nexus5-t ? Vagy jó az ipon.hu ?
2014. aug. 5. 18:38
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyébként akkor hogy van az, hogy mástól meg úgy tudom nexus 5-ből csak független van, ezért is lepett meg hogy telenornál van.
2014. aug. 5. 18:41
 4/20 anonim ***** válasza:

Bármelyik telefont szoftverrel függővé lehet tenni, nem nagy ügy hozzáértés mellett, nyilván így rendeli.

Aki ismeri a szoftver felépítését és megvan a forráskódja, annak nem ügy.

Ha mégsem függő a szolgáltatónál, akkor az ritka kivétel.

Az IPON.hu -ról már sok mindent rendeltem, normálisak.

2014. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Esetleg emag.hu ? Az is megbízható?
2014. aug. 5. 19:09
 6/20 anonim ***** válasza:
Nexus 5 csak függetlenül létezik, ritka az ilyen, hisz szolgáltatónak tényleg nem ez az érdeke, de a Nexus 5 nem mindennapi készülék.
2014. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Srácok, bementem a telnorba, és feltettem a kérdést,erre értetlenkedtek, hogy hogy lehet ilyet kérdezni, és elküldtek. Aztmondták, hogy nem tudják biztosan, de valószínűleg függő. Szóval kijöttem, leszartam a fejüket, és megrendeltem ipon.hu-ról, az biztos kóser.
2014. aug. 6. 17:54
 8/20 anonim ***** válasza:
Általában nagyon buták, pontosabban kicsit sem hozzáértő emberek dolgoznak ilyen helyeken, feltételezem minimum az ott dolgozók 90%-a nem is hallott még a Nexus 5-ről, így nem csoda, ha nem tudták.
2014. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy valamely viszonteladói értékesítési pontba mentél be, mert egyébként ha nem ilyen helyre mész, hanem egyenesen Telenor ügyfélszolgálati pontra, érteni szoktak hozzá (én így tapasztaltam).
2014. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Bementem az ebben a városban lévő hivatalos boltba, és gondoltam csak konyítanak hozzá valamit, de rohadtul nem. Így már, azért se ott venném meg ha kiderülne hogy mégis független. Az ipon.hu megbízható hely, ugyanúgy 1 év gyári garancia van rá, és biztos független. Az a +10ezer nem fog földhöz vágni.
2014. aug. 6. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!