Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek is hülyeség, ha...

¡Converse! 182 kérdése:

Szerintetek is hülyeség, ha valakinek 2 telója van?

Figyelt kérdés

Ismerek egy 15 éves csávót:D akinek 2 telója van ( note2,s anvence)és a buszon meg mindenhol mind a 2 a kezében van.

Csak nekem fura ez?



2014. aug. 9. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Miért? Nekem is két telefonom van. Az egyikkel a munkával kapcsolatos dolgokat intézem, a másik meg személyes.
2014. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk szerintem is hülyeség, ha 2 van! Egyszerűbb inkább dual sim-eset venni, és akkor mondjuk az egyik szám személyes, a másik meg a munkával kapcsolatos. Akármelyik számon hívnak, a telefonod mindíg azonnal jelzi, és ez elég is, 2 felé úgy se lehet szakadni, hogy egyazon pillanatban több dolgot csinálj.
2014. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
De nekem nem kell dual simes telefon. Lumia 820am van es nem akarom lecserélni. Inkább tartok mellé még egy telefont.
2014. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk a 15 éves csávónak valószínűleg nem a munkája miatt kell 2 telefon :P


Lehet, hogy skizofrén, és saját magával levelezget :D

De ha mindkét kezével telefonál, akkor hogy kapaszkodik a buszon?

2014. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbájjá valami értelmes dologra rácuppanni, ki a fasszzt érdekel, hogy a kis buzzancsnak hány telója van.
2014. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is két telefont használok. Egy SE x8 telefonálásra olcsó perc T-előfizus. Meg egy S4et főleg internetre Vodafoneos 3G miatt meg minden másra. De ha tudsz olyan dual simest ami felér az S4hez akkor cserélek.
2014. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
"zoligyerek" ez nagyon értelmes hozzá szólás volt. Ennél már olvastam itt nagyobb hülyeségeket. Arra voltam kiváncsi hogy ki mit gondol erről te meg belepofázol... Trolkodni nem itt kell hanem fb-n. Ha akarsz irkálhatsz de nem fog igazán érdekelni...
2014. aug. 11. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Most láttam, hogy az xxlgsm.hu-n már kapható a Samsung Galaxy S5 dual sim-es változata. Ez meglepő, ilyen szuper telefonokból nem igazán csináltak eddig dual sim-eseket!
2014. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!