Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 820 vélemény?

Lumia 820 vélemény?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? WP 8.1 frissítés van rá? A Cortanat hogy lehet rajt beállítani? GPS-ről esetleg személyes tapasztalat? Köszi előre is!:)

2014. aug. 9. 20:55
 1/4 b95 ***** válasza:
100%

Ilyen telóm van. :) Teljesen meg vagyok vele elégedve.

WP 8.1 van rá, mint minden más WP 8 készülékre, de a Cyan még nincs kész, azt még meg kell várnod, de akár telepítheted is a 8.1-et, illetve annak fejlesztői előzetesét. Cortana úgy érhető el rá, hogy beállítod a telefon régióját USA-ra.

GPS-ről személyes tapasztalatot nem tudok mondani, mert még nem volt alkalmam letesztelni.

2014. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor kiegészítem az előzőt :) a GPS remekül teszi a dolgát gyorsan pozicionál nincs gond vele rendszeresen használom a 820-asomat navigációra és még nem vitt el semilyen gyanus helyre :P
2014. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Emberek ***** válasza:
100%
Igaz nem 820, hanem az egyel fentebbi, vagy inkább a high-end kezdeti szériás 925-ösömről tudok csak nyilatkozni. A 8.1-es frissítés még nem elérhető Magyarországon erre a telefonra, de csak idő kérdése és megkapja a Cyan update-el együtt. Cortana úgy bújik elő, ha beállítod a telefonon a régiót, és a nyelvet is US-re (United States). A GPS nekem sajnos kicsit gondolkodik, mert nem igazán használom, de ha már megvan a pozíció, akkor az majdnem pontosan elhelyez a térképen. A navigációval is meg vagyok elégedve, egyetlen hátránya, hogy néha nem a forgalomnak megfelelően navigál.
2014. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindhármótoknak! :)
2014. aug. 10. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!