Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 5 vs iphone 5s?

Nexus 5 vs iphone 5s?

Figyelt kérdés
Most nexus5öm van, vajon jobb a 5s?

2014. aug. 10. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Tetszik az Android? Akkor nem.

Nem tetszik az Anroid? Akkor cseréld le.


Ilyen egyszerű.

Mindkét telefon nagyon jó, csak az OS-en múlik, hogy kinek melyik tetszik jobban.


OS-en kívül azért más dolog is játszik, pl. a képernyő mérete, 5" után én pl. nem lennék képes egy 4"-es gyerektelefont használni, de ha téged kifejezetten zavar a nagy kijelző, akkor lehet neked áldás lesz.

2014. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem volt nexus és alapvetően egy nagyon jó telefon, az android is normálisan működik rajta, nincs vele gond

de az iphone-ra váltás azért komoly minőségi ugrás volt, minden tekintetben

ma már nem tudnék visszamenni androidra

eszembe se jut

2014. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Ha már #2 ilyeneket ír, akkor úgy érzem mindenképp meg kell említenem, hogy ugyanez az érzés másokban is előfordul, csak épp fordított esetben.

Rengeteg ember váltott iOS-ről Androidra, és sosem tudnának már iPhone-t használni, szóval ez teljesen emberfüggő, valaki ezt szereti, valaki azt.

2014. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valaki használni akarja, valaki meg attól érzi magát nagy embernek, hogy iPhone-ja van.
2014. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Asus nem szabad lecserélni bugyuta iphone-ra
2014. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


Ki beszél Asus-ról?

2014. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Nexusra gondolt.
2014. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!