Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipad Air vagy Ipad Mini Retina?

Ipad Air vagy Ipad Mini Retina?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok? Jelenleg van egy nexus 5 öm és e mellé szeretnék egy tabletet.Legfőképp laptop helyett internetezésre filmnézésre Office használatra.(A nexus 5 öt utazásra és zene hallgatásra.) Egyébként kollégista vagyok és oda kell.Tehát ezek összevetve szerintetek melyiknek tudnám jobban hasznát venni, ti melyiket vennétek?

2014. aug. 10. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
én megvárnám az új ipad-eket.
2014. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mikorra várható érkezésük?
2014. aug. 10. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Szeptember 9-re.
2014. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Egyébként hogy a kérdésedre választ kapj: Ipad Air.

Újabb, és jobb. Ennyi az érv.

2014. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
81%

Kedves kerdezo! Akik eddig valaszoltak mind hulyeseget mondtak. Az uj ipad nem szeptember 9-en jon, akkor az uj iphone fog. Az Air pedig nem "ujabb es jobb" mint a mini Retina. Ugyan az a ketto, csak a meretben masak. Ezt neked kell eldonteni hogy mekkora kell, bar en az Airt ajanlom, nagyon konnyu a meretehez kepest, konnyu hordozni ezt is. Az uj ipadek nem tudjuk, hogy mit fognak tudni, valoszinu hogy erosebb lesz a mostaniaknal es lesz benne ujjlenyomatolvaso. Nem erdemes rajuk varni mert azok oktoberben jonnek, es annyival nem fognak tobbet tudni amennyivel dragabbak lesznek.


En az Airt ajanlom.

2014. aug. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is fölös megvárni, mert ha kijönnek az újak, max egy fizessek lesznek olcsóbbak a mostaniak.
2014. aug. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az iPad Air (és vele gondolom a mini retina is, bár olyanom nincs) annyira nagy lépés a 4-hez képest, és szerintem annyira tökéletes (már ha lehet ezt mondani), hogy nyugodtan vedd meg.

Én egyébként az Airt ajánlom. Én is minit akartam, de nem bántam meg, hogy a 10"-t választottam.

2014. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!