Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a telcsi? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen ez a mobil? Érdemes megvenni?

Samsung S5310 GALAXY POCKET Neo kártyafüggetlen okostelefon:

3" érintőképernyő (240x320), 850 MHz processzor, 512 MB RAM, microSD-KÁRTYAHELY 32GB-ig, 2MP-es kamera, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, GPS A-GPS és GLONASS támogatással, Bluetooth 4.0, Andorid 4.1.2. 4GB memória



#mobiltelcsi
2014. aug. 10. 20:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
43%
Rossz kategoria!
2014. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
nem ajánlom
2014. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Miért nem ajánlod???
2014. aug. 10. 21:01
 4/38 anonim ***** válasza:
8 rokonomnak olyan van . abbol 1 mar le is cserelte . Mind 7-8 honapos . Es meg 1 rokonom fogja . Kicsi , eleinte " gyors " , de utanna nem erzekel , lefagy .... stb. Tenyleg NEM JO
2014. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
csak mert ilyen gyenge telefonon rajta van az android 4.ha megvennég úgy lefagyna hogy falhoz vágnád.én mondom neked
2014. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
0%
Nem egy csúcsmodell, de első Androidos telefonnak ideális, és sosem fagy le.
2014. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
75%

"első Androidos telefonnak ideális, és sosem fagy le."


Maximum arra ideális, hogy egy életre megutálja az androidot a szánalmas hardver okozta fagyások és akadások miatt.

2014. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Jól beszél a többség:) Csak arra jó, hogy megutáld az androidot. Egyrészt 3" elég kicsi, erre rá fogsz jönni kevés használat után. Kb. 4" lenne az ideális, vagy ha neked még az sem túl nagy a fölött. Mondjuk 5" már akkora, hogy kényelmetlen lehet zsebben. De 4" még pont az, hogy nem kényelmetlen, de látni is lehet rajta valamit.


Másrészt pedig a processzora elég gyenge, ha jól sejtem egy magos, és abból is egy gyengébb fajtának tűnik. Úgy fog ezen akadni az Android, hogy csak na. Én pont egy ehhez hasonló samsunggal utáltam meg annyira az androidot, hogy mostmár nem is veszek azt. Ha androiddal akarsz kísérletezni tényleg inkább valami komolyabb hardverrel felszerelt darabot vegyél. Én leginkább Sony telefonokat nézném meg. Vagy persze ha tetszik a Windows, akkor valamelyik Nokia Lumiát:)

2014. aug. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
0%
Amilyen Lumiát ilyen áron kapsz, az meg a WP-t utáltatja meg veled egy életre szóval ugyanott vagyunk.
2014. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Saavedro ***** válasza:

"Amilyen Lumiát ilyen áron kapsz, az meg a WP-t utáltatja meg veled egy életre szóval ugyanott vagyunk."


Nálad érvre már sosem telik? (normálisra!) Minden kérdésnél, csak odafirkantasz egy mondatocskát, de sosem indoklod meg azt a marhaságot, amit írsz. Hasonlítsd már össze a Lumia 520at és a Galaxy Pocket Neo-t kérlekszépen...


Egyébként mi az hogy sosem fagy le, feltenném rá két ujjamat, hogy a büdös életbe nem használtad ezt a modellt.

2014. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!