Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor vannak nagyon jó akciók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vannak nagyon jó akciók az ékszerüzletekben? Nyár, húsvét, karácsony? Mikor érdemes megvenni? (mármint akció szempontjából)

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 11:04
 1/10 anonim válasza:
100%
szerintem karácsonykor mert akkor ajándékoznak legtöbbet ékszereket vagy még húsvétkor is
2011. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
nyitáskor
2011. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyár elején, a ballagások magasságában is van elég sok akció, de azért figyelj oda, ezek a hűdenagy leárazások elég gyanúsak tudnak lenni.
2011. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lekéstél róla, de tudom, hogy a swarovski például talán egész júliusban 50%-os kedvezménnyel adta az ékszereit, és a nyári leárazás alkalmával szinte minden üzlet, beleértve az ékszerboltok is kiárusítottak. A nagyobb ünnepeken kívül, Budapestet nézve, havonta 1x, pl az Alle bevásárlóközpont 20%-os kupont ad, amely érvényes ezekre a helyekre is, valamint április környékén a glamour újság kuponjai szintén 20% kedvezményt adnak országszerte az ékszerüzletekbe is. Remélem segítettem :)
2011. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Karácsonyra tervezem az eljegyzést, csak attól tartok, hogy sokan vesznek ékszert így inkább magasabbak az árak nem alacsonyabbak.

Így gondoltam, hogy megveszem előbb és karácsonyra megkapja a kisasszony:)

2011. aug. 29. 12:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ünnepek előtt pont nem. Elég, ha más termékeket veszünk alapul... pl. mindenki tudja, hogy minden karácsony után van leértékelve, mert szabadulni akarnak a megmaradt árútól...

Pl. most láttam egy ékszerüzletet, hogy 70%-os leértékelés van, mert be fog zárni és el kell dobálni a portékát. Figyeld az ilyeneket, ha nagyvárosban vagy, biztos van több ékszerbolt, ne sajnáld rá az időt.

2011. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Ünnepek elött lenne logikus keresni,de ha meg megnézed most ill akkor az árakat akkor rájössz,hogy szépen hangzik az akciós de még drágábban is adják sok helyen...


Off.:Utolsó,hol van ez a bolt?Köszi

2011. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés.

Ha decemberben veszem meg a gyűrűt, Bécsben, hogy ő ott van és együtt válasszuk ki az nagyon gáz?

Mert megyünk december közepén Bécsbe és hátha ott vannak olcsóbban gyűrűk.

2011. aug. 29. 20:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz, ha együtt veszitek meg! Hiszen, ha egy életen át hordani fogja a Párod, nem árt, ha neki is tetszik...:)

Szerintem így is szép lesz.

Sok boldogságot!

23N

2011. szept. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem most a devizaárfolyamok miatt az arany ára is össze-vissza mozog
2011. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!