Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Reklamáljak vagy törődjek...

Reklamáljak vagy törődjek bele hogy átvertek?

Figyelt kérdés
Pár hete vettem a Telekomnál egy LG G2 Mini mobiltelefont. Direkt megkérdeztem hogy mennyi a belső tárhelye, és azt mondták hogy 8 GB. Minden weboldalon 8 GB-ról írnak, de nekem csak 4. Van lehetőségem tenni valamit hogy kicseréljék, vagy hagyjam a fenébe?

2014. aug. 10. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan rákérdezhetsz ott, ahol vetted.
2014. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nincs vele semmi baj,nekem a Samsung Galaxy S Plus is 8GB belső tárhely volt írva,mert alapból annyi de én is csak kb. 4 gigát használhattam,mert kellet a saját rendszerre is,most a Nexus 5ön se teljes 16 giga hanem csak 13,ez van sajnos,nem reklamálhatsz,illetve nem vertek át,a bárhol megnézed "Internal Storage 8GB"
2014. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
hat biztos akkor 8 giga is.biztos vannak rajta valami cuccok vagy rejtett fájlok
2014. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
na és szerinted az androidot azt hol kéne tárolni? ezért nem kell semmiből 8 gigás belső tárhelyeset venni, mert abból legalább 3-4 gigát csak a rendszer foglal. ha nagyon kevés, veszel hozzá egy memóriakártyát.
2014. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dirtboy ***** válasza:
76%
szerintem meg az történt hogy 8Gb os a teló mint ahogy az eladó is mondta de mivel a rendszer is foglal helyet így neked szabadon csak 4GB van.
2014. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
8 GB a belső tárhely viszont a rendszer lefoglal négyet. Nincs átverés, veszel bele sd kártyát és megvan oldva a tárhely kérdés.
2014. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És a rendszert hol tárolja? El kell olvasni az apró betűs részt is: a felhasználó által használható: 4 GB. Bel ekell tenni egy SD kártyát és kész, el van intézve.
2014. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Második voltam,én is ezt mondtan,nem reklamálhatsz mert az úgy van a rendjén. Rendszerre is kell elég sok.
2014. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem voltam egyértelmű. Azt írja, hogy a teljes terület 3,87 GB. Ebből kb. 2 GB-ot tudtam használni mikor még nem töltöttem le rá semmit. Azért azt nem hiszem hogy az operációs rendszer 6 GB-ot elfoglal.
2014. aug. 10. 21:52
 10/11 anonim ***** válasza:

8GB van benne

annyit tudsz belőle használni ami marad


nem vert át senki

2014. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!