Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sd kartya üres. Miért irja...

Sd kartya üres. Miért irja ezt mikor tele van?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy ace2 telefonom van!Tegnap ota teljesen nem.ismeri fel az sd kartyam ami tele van!

Mas telefon se!

Szoftverfrissitest hol tudok?



2014. aug. 11. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Pc-n, kártyaolvasóval nézd, ne telefonnal.
2014. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ugy se :( mobilszervizbe tudnak valamit kezdeni vele?
2014. aug. 11. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van rajta még adat, akkor a GetDataBack programmal meg tudod nézni, ott vannak-e valamilyen formában.

Nekem kb. 3 óra alatt derítette fel a 32GB-os kártyát.

Minden ott volt. Na a Save-re mondta, hogy ennyi-annyi dollár.

Valahogy sikerült használhatót keríteni, és visszakaptam mindent.

Ha nincs rajta semmi pótolhatatlan, akkor format FAT32.

Ezt megteheted a MiniToolPartizionWizard programmal (a foglaltságot is tudja).

Amúgy nekem is tűnt el a kártya új ROM telepítése után, újra kellett csinálni, "előkerült".

2014. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van rajt adat rengeteg sajnos a szervizben sem tudnak vele mit kezdeni :( semmi sem ismeri fel
2014. aug. 13. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáltad a getdataback programot?? Első körnek jó, hogy megtudd van-e rajta valami.
2014. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam sajnos semmi :(
2014. aug. 14. 08:22
 7/7 anonim válasza:
Sajnos a kérdésre nem tudom a választ :/ de nekem is van sd kártyám és semmit sem tudok vele csinálni.. 16gb-s nem volt olyan olcsó hogy ne tudjam rámenteni a dolgokat. Te hogy tudtál adatokat menteni az sd kártyádra?köszi a választ :)
2014. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!