Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android manuális fókuszállítás?

Android manuális fókuszállítás?

Figyelt kérdés
Létezik olyan program amivel én tudom beállítani a fókusz távolságot és nem autómatikusan csinálja?
2014. aug. 11. 15:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg egy normális kamera app ami tényleg jól működik? Lehet fizetős is!
2014. aug. 11. 15:06
 2/7 anonim ***** válasza:
A telefonok kameraiban nincs manualis fokuszra lehetoseg, ezert nem tudjak a programok sem. Ha fenykepezni akarsz, vegyel fenykepezogepet, ne telefont.
2014. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van fenylepezom is de nincs mindig nalam telefonnal szeretnék néha 1-2 macro fotot loni! Nem tud valaki jo camera appot?
2014. aug. 11. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:
A kamera app pont annyit tud, amennyit a kamera hardvere megenged neki. Kb. olyasmit kersz, mint hogy a kepcsoves tv-n HD-t akarsz nezni, nincs-e ra valami program...?
2014. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyet nem mondtam! Én arra gondoltam hogy olyan kamera appot akarok amiben sok a beállítási lehetőség efekteket tudok rárakni stb..
2014. aug. 11. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak epp nem ezt irtad, hanem makrozasrol, meg manualis fokuszrol volt szo.


Ezer es egy kamera app van, mivel nem tudni milyen effektekre vagysz, nehez javasolni egy konkret darabot.

2014. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2016. márc. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!