Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5c tulajdonosok! Meg...

Iphone 5c tulajdonosok! Meg vagytok elégedve készüléketekkel?

Figyelt kérdés

Milyen problémák merültek fel, ha felmerültek egyáltalán? Miért ajánljátok és miért nem? Nem bántátok meg, hogy megvettétek? Voltak problémák a memória méretével? (hány GB?)


És csak kíváncsiságból: Nektek milyen színű? (kort és nemet is légyszi) :)



2014. aug. 11. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon elégedett vagyok iPhone 5 c (fehér ) tipusú készülékemmel .Probléma 0 !!! Egyáltalán nem bántam meg ,hogy erre a telefonra esett a választásom . Külsőleg ,belsőleg 100%-ban elégedett vagyok vele (: ! Mivel én nem játszom a telefonon ,valamint filmet sem ezen szokásom nézni és nincs arra igényem hogy tömérdek zene legyen a telefonomon (rádiót szoktam hallgatni rajta olykor online ) ezért nekem elég a 8gb ,elférek rajta .33 / N
2014. aug. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen az 5 C -m :-) : [link]
2014. aug. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem egy iPhone 5C Zöld-em van 16gbos

nagyon rossz, lánytesómnak 4S-e van és az gyorsabb pedig szinte ugyan az az alkalmazások vannak mint ezen, és az a 4S csak 8gb-os ...

15/F

2014. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó .. :D hát kételkedem benne ,hogy annyira rossz lenne a telefonod . Vagy ha igen ,lehet hibás amit szervizeltetni kellene . Én 33 évesen és nem 15 (!) használom ezt a készüléket ,teljesen elégedett vagyok vele . Iphone-t akartam volna és azt is vettem ,még ha polikarbonát borítással is rendelkezik ,ami nekem + bejön . Az enyém kék 16gb-os ,a nejemé 8gb sárga .
2014. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem attól függ, hogy kinek mire kell a telefon. Ha valako igényli azokat a funkciókat amik csak az 5s- ben vannak pl. slomod video meg ujjlenyomatleolvasó stb. annak azt kell megvennie. Az 5c egy színes műanyag borítású iphone 5. Lebutítva... Mondjuk valamivel olcsóbb is. Mindezek ellenére én is használtam és jó telefon. Ahogy szerintem az összes iphone eddig.
2014. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!