Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend g630 vélemények,...

Huawei ascend g630 vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
60990 forint alatt jó vétel.
2014. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
expert electroban 49 e :)
2014. aug. 12. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyiért nagyon jó vétel.
2014. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én 2 hete vettem az edigitálban 50000ért. Egyenlőre meg vagyok vele elégedve, mondjuk kissé már bánom hogy ekkora telefont vettem, de majdcsak megszokom... Egyébként azóta jött rá frissítés...

A telefonkönyvnek van egy kis bibije, azt nem sikerült kiajvítani, de engem eddig sem zavart. Nekem újdonság, de nagyon élvezem hogy gyors, nem sokat gondolkodik, szóval én ajánlom, jó az ára ahhoz képest hogy mit tud. Én úgy voltam vele, hogy a sony hasonló tudású telefonjairól is hallani rosszat, csak azért mert a huaweinek nincs nagy neve még csinálhat megbízható telefont...meglátjuk :)

2014. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Sony-nál csak megbízhatóbb telefonokat csinálhat. :)
2014. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem lehet egyedi csengőhangot hozzárendelni névjegyhez mindig az alapértelmezett hangon szól pedig a névjegynél az én beállított hangom látszik. Nálatok is van ez a gond.
2015. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!