Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 1020 -ról vélemény...

Nokia Lumia 1020 -ról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gondolkodom, higy vegyek egy Lumia 1020-ast.A kamerájáról már olvastam, hogy jó minőségű képeket csinál,de a Windows operációs rendszerről elég sok negatív véleményt olvastam.Esetleg,van akinek ilyen téren vannak tapasztalatai?

2014. aug. 11. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

én is csak ezt tudom elmondani, bár a kamera is 10-ből 9 nem tökéletes, de nyilván maga a képalkotása valamennyivel kiemelkedik a többi teló közül, ám én többet vártam tőle.

egy dolog miatt haragszok a microsoft-ra...kijött a cyan, és itt is 1-2 olyan funkciót kispóroltak, ami mondjuk a 930-ban megvan, például lehet állítani szabadabban a fényerőt...vagy például magának a képalkotásnak a javítását is kispórolták belőle, ígérték, hogy cyannal lesz folyamatos autófókusz, az sincs...ez is arra enged következtetni, hogy akármennyire is harsogják, hogy milyen sokáig lesz támogatott...kb. ugyanaz van, mint máshol, hogy innen-onnan elcsípnek 1-2 új funkciót(ami nyilván érthető is, különben senki nem venne 1520-at vagy 930-at)...emellett a proci gyári "hibájára" írható, hogy nagyon szeret melegedni...ez több nokiára is igaz, nem csak az 1020-ra, és idáig 1 embertől hallottam, aki megerősítette, hogy autóba navigálás közben(töltőre rakva) olyan forró volt, hogy meg sem tudta fogni, de nem lett baja, én azért ezt fenntartással kezelném...nyáron kifejezetten rossz használni, én is kiveszem a zsebemből, már meleg ugye, és akkor el kezdem használni...emellett kinek mi a kedvence, az amoled kijelző egy rakás sz...és még ha maximális fényerőn használod, képes beégni is...kb. ennyi.

2014. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is 1020asom van, és imádom. Persze vannak benne negatívumok is, de melyik telefonba nincsenek ?

Nekem néha lefagy, de kilépek és vissza és már minden jó. Engem nem zavar, hogy néha rosszalkodik.

Elsősorban én is a kamerája miatt vettem meg, és igen, nagyon nagyon jó, hiszen imádok vele fényképezni, de ha olyan csúcsminőségű képekre vágysz, mint amiket a fotósok csinálnak, akkor az árából inkább egy jobb, tükörreflexes gépet érdemes venni. Viszont, ha megelégedsz azzal, hogy jobb a fényképe mint a többi telefonnak, akkor tökéletes választás. Egyébként elég jól működik, leszámítva azt amit mondtam. Én pl. egyáltalán nem érzem hiányát az androidnak.. sőt, egy csomó olyan alkalmazást megtalálsz, amit az androidos telókon is..

Mutatok pár képet, amiket én alkottam a telóval. :))


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!