Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sikeresen benyaltam valami...

Cpt.Price11 kérdése:

Sikeresen benyaltam valami sexyface nevű app-ot. Jöt egy SMS-es hogy küldtem én egy sms-est és ezért levontak 2032 forintot. Valakinek volt már ilyen? Eddig egyszer jött. Aki kapott az hányat?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Szolgáltatódnál mindenképp tiltasd le az emelt díjas sms küldést!

Telefon gyári visszaállítás/reset...stb is szükséges lehet ha az alkalmazás még "aktív"

2014. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi és alaphelyzetbe állítottam töröltem midnent elvileg letiltottam azt aki küldte. Ha nem jön több sms-es akkor nem tudnak levonni többet? És ha most így minden tölődött a telefonról akkor nem szedhetnek le több pénzt? Nem aakrom hogy iylen több 10ezret elszedjenek tudtom nélkül. Várok további válaszokat akik esetleg tapasztalták ezt
2014. aug. 11. 19:20
 3/18 A kérdező kommentje:
Vodafonenál vagyok találtam egy ilyet : [link] akkor erre a 1270-re elküldöm hogy EHT és akkor elvileg nem tudnak többet küldeni?
2014. aug. 11. 19:24
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia!

MINDENKÉPP tiltasd le az emelt díjas sms küldést mert ha a "sexyface" megjegyzett magának:) akkor random csinálhat terheléseket a számládra.

AZ emelt díjas szolgáltatások sajna ilyen alattomosak is tudnak lenni.

2014. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
...jól nézted: [link]
2014. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor most elküldtem az EHT-t a 1270-re és alapbeállításokat csinátlam a telefonra vagyis mindent leformázott amit csak leehtett. Ennyi teendő elég hogy ne kapjak töbebt?
2014. aug. 11. 19:32
 7/18 Zakathol ***** válasza:

Nem biztos. Ha azt írták, hogy elküldtél egy sms-t akkor simán lehet, hogy egy olyan "előfizetésre" iratkoztál fel, ami szép sorban naponta ledurrant majd 2ezret a számládról. Ezen már nem segít, ha utólag letiltod az emeltdíjas sms küldést, hiszen ha előfizettél akkor az addig él amíg le nem mondod.


A legjobb lenne utánanézni, hogy ez a cucc, hogy működik. Nyilván van még a neten pár ezzel kapcsolatos fórum, ahol biztos leírják, hogy ez egyszeri levonás, vagy van-e még valami más teendőd.

2014. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy gondolom egyelőre mindent megtettél...

2014. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Megjött a visszaigazoló SMS-es hogy Az emeltdíjas hivástiltás szolgáltatást előfizetésére bekapcsoltuk. Üdv Vodafone Akkor talán most minden jó?
2014. aug. 11. 19:37
 10/18 A kérdező kommentje:
Aki ért hozzá az segíteni utána nézni? Esetleg angol forumokon nagyon megköszönném.
2014. aug. 11. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!