Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tégla lett a telefonom?

Tégla lett a telefonom?

Figyelt kérdés
Rootoltam a HUAWEI Ascend Y200-as telefonomat.A root jól sikerült.Gondoltam CPU-t próbálok húzni,ezért feltettem a fuchsteufel_1200MHz_kernel.img-t,majd rebootoltam(a fastboot ki volt kapcsolva).Bekapcsoltam és elindult,majd a HUAWEI Ascend feliratnál megállt,vártam majd kissé elsötétült és világítottak az érintőgombok,de maradt a HUAWEI Ascend logónál.Nem tudom mi a baj.Mit lehet csinálni,hogy tovább töltődjőn?Lehet,hogy a bootloaderrel van gond?

2014. aug. 12. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Rakd vissza rá az eredeti, hivatalos ROM-ot!
2014. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Honnan tudnám letölteni a hivatalos ROM-ot?.Nem találom a HUAWEI honlapján,a myhuawei.net pedig megszűnt.Az Y200ToolBox nevű program sem működik,amin rajta van a gyári ROM.Egyelőre valami backup_original.zip van letöltve,de leírást nem találtam hozzá.
2014. aug. 12. 13:39
 3/8 A kérdező kommentje:
Találtam egy CleanBaseRom#5.zip-et az is jó lesz a hivatalos ROM helyett?
2014. aug. 12. 14:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Tovább elemezgettem a problémát:Azért sötétül el,mert a HUAWEI launcher elindult,csak a HUAWEI Ascend logó valami oknál fogva nem tűnik el és így eltakarja.Nyomkodtam a kijelzőt és véletlenül elindítottam zenelejátszót és ment a zene.A gyári ROM-t még most sem találom.
2014. aug. 12. 15:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem muszáj a gyárit akkor, csak rakj rá valami mást és menni fog. (Xda-n találhatsz jó ROMokat)

Mellesleg ilyet sem hallottam még, hogy softbrickelt telóval zenét lehessen hallgatni :D

2014. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát tényleg fura dolog :D

Végül megoldottam és most működik!Letöröltem a boot-ot majd újratettem az eredetit és tettem rá egy ICS ROM-ot,RAM-ot swappoltam,de a CPU maradt min:600-max:800MHz-n.Most meg a wifi szállt el,sehogy sem működik.

2014. aug. 13. 16:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Az tuti hogy a Custom ROM hibája, mindig nézd meg hogy milyen bugok vannak benne, mielőtt telepítesz valamit...
2014. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lajos farkas válasza:
SZIASZTOK SZ LENNE A GONDOM HOGY A SAMSUNG TREND PLUSS S7580 AS TELLOMAT TEGLÁSITOTTAM.NEM CSINÁL SEMIT A GÉP SEM ISMERI FEL.VALAKI SEGITSEN KEREM SZÉPEN.LEGALÁBB A DOWNLOAD MODOT KAPJAM VISSZA
2017. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!