Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Tab 3 8. 0-s tabletem...

Galaxy Tab 3 8. 0-s tabletem vízbe esett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A tabletem bekapcsolt állapotban vízbe esett, de azonnal kikaptam(1-3 mp) nem kapcsolt ki, de a kijelzője foltos lett, mintha a kijelző és a telefon belseje közt víz lenne. Olvastam más hasonló kérdéseket, de nem nagyon találtam tabletest, mert ugye nem mindet lehet szétszedni, ahogy ezt sem. Csavar sincs rajta semmi. Az sd kártya meg a SIM kártya nyílásnál van egy fogóka amibe körömmel bele lehet fogni, de azzal is csak eltörni lehet...Segítsen valaki légyszi, hogy mit tudok csinálni. Most hajszárítóval szárítom. Ja és még a kijelzője se működik rendesen, 10 kattintásból 1-2x érzékeli akár milyen határozottan nyomok rá..Van rajta garancia, de gondolom erre nem vonatkozik...:s
2014. aug. 12. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát a gar. erre nem. Vannak ilyesmire is kiterjesztett "törés garanciának" csúfolt biztosítások is, de nyilván ilyet nem kötöttél, mert minek az...

Jó nagy hiba volt, hogy bekapcsoltad, még nagyobb, hogy most meg hajszárítózod, semmi mást nem kellett volna tenned, mint hogy megőrzöd nyugalmad, türelmed, s kérdezel itt, s meg is várod míg valaki válaszol.

Esély még van, próbáld ki, de nem adok rá nagy sanszot, vegyél két csomag rizst, az egyik csomagot szórd egy tálba, majd tedd bele a tabletet, utána a másik csomagot szórd rá, hagyd állni 1-2 napig, aztán főzzetek asszonnyal, rizses húst.

A rizs felszívja a nedvességet.

2014. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta is megy gond nélkül. :D Bár a képernyö 3/5 énél van egy fél centis folt de az csak akkor látszik ha este felveszem maxra a fényerőt és forgatom :D
2015. aug. 11. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!