Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play-en hogyan kell...

Google Play-en hogyan kell fizetni? És ha veszek valamit, azt megjegyzi a rendszer (nem kell többé megvenni)?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 18:44
 1/6 Come back ***** válasza:
Dombornyomott Mastercarddal fizetsz. A play áruházhoz tartozó Gmail címre vásárolsz. Ha új telefonba is a régi Gmailes fiókoddal lépsz be, soha többé nem kell újra megvásárolni az adott applikációkat.
2014. aug. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Muszáj használni a mastercardot? Nem elég simán csak bepötyögni a bankszámlaszámom?
2014. aug. 12. 19:08
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ha egy Google accounttal bejelentkezve megveszel egy alkalmazást, akkor azzal a Google accounttal bejelentkezve más eszközön is használhatod, nem kell újra megvenni.


Fizetés:

[link]


Nem kötelező a Mastercard, főleg nem a dombornyomott kártya. Magyarországról elvileg nem használható a Paypalos fizetés, azzal megoldható lenne pl az átutalásos fizetés.

2014. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Come back ***** válasza:
Nem dombornyomott kártyát, Maestro kártyát nem fogad el, tudom. Tapasztalatból!
2014. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem dombornyomott MasterCardom van, és azt elfogadja. A Maestro nincs is ott a fizetési módoknál a listában.
2014. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Come back ***** válasza:
Ugyanezt mondtam én is! Mastercard vagy dombornyomott kártyát fogad el. Tehát válaszolva helyesen, nem elég csak simán bepötyögni a bank számlaszámot
2014. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!