Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s-nek lemegy az ára?

Iphone 5s-nek lemegy az ára?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most jön ki ősszel a 6 ezért is kérdezem. De én még soká fogok venni kb. 8 hónap múlva március körül lehetséges, hogy addig lemegy az ára?

(Újjonan venném apple boltból)


2014. aug. 12. 20:28
 1/3 Zakathol ***** válasza:
8 hónap múlva Apple boltban már valószínűleg nem fogsz kapni. Ha követjük az Apple üzletpolitikáját, akkor ha kijön a 6-os, akkor a 4s és az 5s gyártása megszűnik és maradt a 8Gigás 5c, és az új modell.
2014. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy az 5s fog kiesni, annál is inkább, mert az 5c bizonyítottan nem egy sikertörténet - ami végül is jogos, mert ki a fenének kell egy műanyag 5-ös?


A 4s biztosan kifutó, és ha az 5s bent marad, akkor persze lemegy az ára, de nem jelentősen, drasztikus árcsökkenést nem érdemes várni, én max 100 dolláros csökkenést "jósolok".

2014. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zakathol ***** válasza:

#2: Marketing szempontból nem éri meg meghagyni az 5s szériát. Túl kicsi a technológiai rés a kettő között, így nem elég nagy az ösztönző-erő az új készülék irányába. Ahogy a Samsung S5, úgy az új iPhone se fog semmi egetrengető újdonsággal kijönni. Gyorsabb proci, nagyobb ram, nagyobb méret (?), nagyobb képernyőfelbontás, több megapixel. Ezért senki nem fog új készüléket venni, ha kapható mellette az 5s is.


Az, hogy az 5c nem egy sikertörténet, még talán nagyobb érv amellett, hogy megtartsák. Így aki nem akar műanyagot, az tejelhet többet.


Ez üzlet. Gondolkodj a cég fejével.

2014. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!