Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen állati drága az...

Miért ilyen állati drága az Iphone még használtan is? Egyáltalán lemegy valaha is legalább használt 2g-k ára úgy 20-25000ft-ra?

Figyelt kérdés
Én még egy használt 2g-vel is beérném, de nem bírom megérteni, hogy még használtan is miért kérnek el értük ilyen pofátlanul nagy árat, 2g-t látok 70000ért, röhej, de láttam már 3g-t 130000ft körül. Egyszóval lehet, hogy sok mindent tud és felhasználóbarát, minőségi cucc, de akkor sem pengetném ki érte egy komplett új pc vagy egy lcd tv árát.
2010. jún. 2. 12:26
 1/8 anonim válasza:

Normálisan működő, alig használt 3g-t lehet simán kapni 75-80 körül.

Hamarosan jön majd a 4g, akkor nyilván lejjebb megy az ára majd. Azt azért nem hiszem, hogy 20-25-ig lemegy.

De hidd el, megéri kiadni rá ennyi pénzt. Én nagyon szeretem az enyémet.

2010. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért ilyen drága használtan, mert senki sem akar nagyot bukni a telefonján, így ez érthető.

Újan pedig a márkát, a minőséget és a luxust kell megfizetned. Utóbbira nem kötelező igényt tartani és akkor beérheted egy olcsóbb telefonnal is ami hasonló minőséget nyújt.

Luxus=pénz, pénz, pénz...

Éppen ezért a 2G ára csak akkor éri el a 20 ezer forintot, amikor már senkinek sem kell egy "ilyen alacsony tudású készülék".


A Ferrari is csak akkor lesz 1 millió forint, amikor már nem kell senkinek benzines autó.

2010. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Angliába azért veszik mert ott olcso 100k ezer alatt van ujonnan és azért ilyen ,,olcso " mert nagyon jó különleges mindenki megveszi . Magyarországon ezzel akarnak kasználni hogy 2-3 szorosáért eladják pont azért senki se veszi meg mert drága . Kicsit olcsobb lenne többe vennék szerintem és akkor még olcsobb lenne ... Ha ugyszámolom ha ott veszel 1000 iPhone 3GS-t itt eladod tudnál indulni 1 évig a Seat Leon kupába a nyereségböl :)
2010. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

harmadik: hülyeségeket beszélsz. Angliában is hasonlók a 3GS árai.

Magyarországon 80.000 forintba kerül 2 éves hűségnyilatkozattal.

2010. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akk USA
2010. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy te mit nézel, Amerikában sem sokkal olcsóbb a cucc.

Függetlenül 140 ezer körül van (itthon 160), 2 éves hűségidővel meg 47000 forint a legolcsóbb amiben megkaphatod (itthon 60 valahányezer)...

Nézd csak meg a AT&T honlapján az árakat.

2010. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előfizetéssel 10e-ért is elviheted. (2 éves rabsággal, havi 17e-ért)
2010. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, de te részletről beszélsz.
2010. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!