Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s advance...

Samsung galaxy s advance telefonra sokkal jobb a 4.4.2? Mármint akkor nem fagy meg ilyesmik?

Figyelt kérdés
Mert már olvastam, hogy a JellyBean verzió miatt fagy a telefon és vannak vele gondok. És ha érdemes telepiteni akkor megpróbálnám csak félek, hogy megéri-e mert garancia vesztéssel jár.

2014. aug. 12. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért fagy mert gyenge...
2014. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megtortenhet, hogy nem fog ugy fagyni, de hogy egy ujabb verzio, ami hardware igenyesebb nem fog jobban menni, az is biztos. Mas teloval, de igy jartam en is:sorba hasznaltam 4.4.2-tol 4.4.4-ig es maga az egesz lassult kicsit, bar az elonyok miatt nekem megeri.
2014. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

nem egyből a telefont kell fikázni, mert semmi más hibája nincsen, csak ha már kicsit több alkalmazás van rajta fagy nagyon és ezért is kérdeztem h valaki aki próbálta már mondjon már véleményt h megéri e mert tapasztalatlan vagyok. És sok helyen olvastam hogy sok telefonon a JelyBean alapból olyan,hogy attól fagy és a KitKat jobb lenne rá.

2014. aug. 13. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!