Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Attila vagyok és túl az...

Vvizes-vili kérdése:

Attila vagyok és túl az ötvenen. Semmi tudásom nincs a számitó géphez. Hogyan lehet fel telepíteni mobilról képeket a számító gépre? Mert amit addig próbáltam az angolul A teló sony Ericsson D 750i. Van usb kábel hozzá ha jól mondom.

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 14:35
 1/1 anonim válasza:
Hát ha van USB kábel amikor hozzá köti a géphez a telefont, az feltelepíti a saját szofterjét a gépre, ilyenkor csak katt a sajátgépre és a telefon ikonjára, ahol ott vannak a mappák és megtalálhatók a fényképek is. De nem mindegyik (már mint régebbi)telefonnál lehet ezt, azért szerintem egy próbát megéri,...
2014. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!