Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehetne több követőm...

Hogy lehetne több követőm instagramom?

Figyelt kérdés

Nem is az a probléma, hogy engem nem követnek többezren, de amikor olyanokat látok, hogy emberek, akik kb 3 képet tettek fel, rendelkeznek xy számú követővel, míg ők nemigen követnek annyi embert, nem hiszek a szememnek. A másik eset pedig amikor egy ember feltölt viszonylag sok képet, de azok iszonyatosan rossz minőségűek vagy teljesen értelmetlenek, ennek ellenére az ő követőinek száma is sokszorosan meghaladja az enyémet, míg én úgy gondolom, hogy jó minőségű, változatos képeket töltök fel az oldalamra.

Ha valakit érdekel, szívesen elküldöm privátban a nevet, ha megnéznétek, nem privát, úgyhogy meg tudjátok nézni így is, ha tetszik, akkor pedig a követésnek örülnék.:)



2014. aug. 13. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
vegyél követőket, én vettem 150 ezret :D
2014. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Saavedro ***** válasza:

Hmmm...valaki nagyon menő szeretne lenni...


épülésedre szolgál ez?

több leszel ettől?

szeretni fognak ettől?

tisztelni fognak ettől?

2014. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, szeretném ha értékelnék a képeket, nem szeretnék követőket 'venni', mert ők meg se nézik a képeimet, én azt szeretném, h a tetszene az embereknek.
2014. aug. 13. 15:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha kevés az ismerősöd akkor 2 dolgot tehetsz:

1. A képeidet lásd el megfelelő hashtagekkel, amiket sokat néznek.

2. Vegyél fel sok embert akit követsz és aktívan lájkolgasd a képeiket. Nagy esély van rá, hogy emiatt ránéznek majd ők is a profilodra és ha tetszik nekik követni fognak.

2014. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

helyesbíteném azért.

ha jók a képeid, akkor használj megfelelő, a képekhez kapcsolódó hashtag-eket, és ha tetszik az embereknek a kép, akkor lájkolják.

most azzal, hogy ilyen #like4like meg #followme hashtag-eket odaraksz, attól lehet, hogy belájkolják 20an a képed, ami egyébként lehet, hogy még nem is jó, de ők nem azért lájkolják, mert tetszik, hanem várják, hogy majd akkor te is végiglájkolod nekik...ez így nem az a valós véleménynyilvánítás, aminek lennie kéne...nekem a halálom, amikor valaki 20 hashtag-et odab_sz a képhez, és ebből 5 kapcsolódik a képhez.


én idáig nem használtam hashtag-eket, mostanában vettem egy lumia 1020-at, elkezdtem kicsit mélyebben foglalkozni ezzel, elég, hogy odaírom, hogy #lumia1020, és máris 5-6-tal több embernek tetszik a képem...nem kuncsorogtam, csupán van egy nagyszerű lumiás közösség instagramon, ahol figyelik egymás munkáját, és nem kényszerből lájkolják végig az összes képet.

2014. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ird a neved megnezlek! Nekem sincsen sok kovetom szoval...
2014. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En is ezzel szemdvedek...::( D elkuldod a neved? :)
2014. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én is megkaphatom a neved?:)
2014. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!