Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom elérni, hogy...

Hogyan tudom elérni, hogy Instagramon minél több követőm legyen?

Figyelt kérdés

Anélkül,hogy én is bekövetném...

Tuti van valami eszköz erre, mert nem hiszem el hogy annyian lájkoljanak egy békasegg fejű lányt :D



2014. jan. 28. 13:22
 1/4 dersol ***** válasza:
Nincs, annyian bekövetik.
2014. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jo kepekkel.
2014. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sok selfiet posztolj (ha jól nézel ki, ha nem akkor is:))

Ne kövess de lájkold mások képeit (lehetőleg olyat akinek kevesen làjkolják így hálából bekövet/belájkol

Sok népszerű hashtaget használj, taggelj mindent és mindenkit, olyanokat kövess akiket ismersz ès ők is kövessenek ennek köszönhetően többnyire lájkoljàk és kommentálják majd a fotóidat. Remélem segítettem: instám: lucanyary kövessen aki szeretne

2014. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy :-) amúgy szoktam likeolni ismeretlenek fotóit de csak mert tényleg tetszenek :D köszi
2014. márc. 11. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!