Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone clone jó minőségű a...

Iphone clone jó minőségű a linkben?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről a telefonról ? [link]


Mielőtt lehúroznátok hogy replikát szeretnék vásárolni elmondom hogy lenne pénzem eredetire is csak ez sokkal szimpatikusabb mert az operációs rendszere android (ami sokkal egyszerűbb az iOSnál) ,kártyafüggetlen (mivel telenoros vagyok 1 év hűség még van a mostani telefonon ott pedig nem lehet venni 5st pedig már mindenhol bejártam új szerződést nem szeretnék kötni kártyásat se szeretnék vásárolni inkább ez lenne a legnagyobb gond függetlenbe meg 300 körül láttam azt meg sajnálom már mert elég sokszor ejtem le kiesik a zsebemből járok bulizni ha elhagynám ilyenek) és sim kártyát is lehet bele tenni amit ugye az eredetibe nem . Van pár ismerősöm aki mondta hogy nekik bevált bár gyakorin elég sok rosszat olvastam róla de ezen meg se lepődök itt elég sok a rossz indulat . Ja és nem azét szeretnék illet mert villogni akarok egyszerűen nem jönnek be más telefonok . Szóval azt szeretném kérni hogy a linkben a telefont elemezzétek már ki hogy megéri e ?



2014. aug. 13. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Mivel olvastad a klónos kérdéseket, jó eséllyel tisztában vagy a lényeges különbségekkel, veszélyekkel, így tényleg csak ezt elemzem ki. Ez egy alsókategóriás androidos telefon. 512MB RAM JellyBean 4.2-höz nem mondható bőségesnek. Ami még feltűnt: 3G-ről egy szót sem ejt, így ha okostelefonként akarod használni (értsd: webes szolgáltatásokat akarsz mobilnetről igénybe venni, FB-re képeket postolni, netezni), akkor jó, ha nagyon türelmes vagy.
2014. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Olyan minosegu, mint a hasonlo kategorias telfonok... nem a legjobb. Ha az Androidot szereted, de penzed lenne 5s-re is, akkor miert nem veszel egy Nexus 5-ot??
2014. aug. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk éppen a magyarázatod piros pontot érdemel, hogy azért kell klón mert nem ios, ez oyan teli pofával röhögős b+ végre valami új :)) Eddig a klónra vágyók mindig azzal érveltek: dehát nekem csak a formája tetszik :) Az odaírt paraméterek alapján és ha tényleg csak gsm-es (máshol is ez szerepel) akkor nem az évtized biznisze. Bár nyilván a mobilnetre se fog telleni, úgyhogy a sebesség lényegtelen lesz. Viszont már jártam olyan helyeken, ahol alig volt gsm térerő a 3g mellett.
2014. aug. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ezzel jobban járnál

[link]


ez pedig az i6

[link]

2014. aug. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

a legfontosabb hogy mivel a szüleimmel élek és még tanulok ők fizetik a számlát nem szoktam telefonálni inkább netezni mivel a telenornál vagyunk ott nem kaptunk ....t-homnál van de anyukám nem szeretne még egy szerződést kötni tudnék venni feltöltőkártyást de azzal csak a macera van hogy folyton töltögetni kéne ezért maradt emellett a döntés

19L

2014. aug. 14. 15:12
 6/8 A kérdező kommentje:
ebbe meg csak simán átraknám a kártyát
2014. aug. 14. 15:13
 7/8 anonim válasza:
Olyan nincs hogy jó minőségű Iphone clon (:
2014. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
magyar nyelv alapból van az androidban, így ebben is
2014. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!