Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet az, hogy egy...

Mitől lehet az, hogy egy okostelefon 3gp minőségű videót gond nélkül lejátszik. De egy tök átlagos 320-as felbontású mp4 közben kiakad és újraindul?

Figyelt kérdés

A telefon LG GT540. Tudom, tudom, szar, régi, de nincs keret a cserére. Eddig nem volt ilyen baja, illetve, nem tudom.:D Eddig 4.0-ás rendszer volt rajta, de nem akartam rajta videót nézni, szóval nem tudom, akkor is csinálta-e, de most Jellybean 4.2-es android van rajta, és egyszerűen csak 3gp vidit visz, nagyobbnál szinte rögtön újraindul.:(

Mi lehet a gond? A rom? Gyári rendszer visszarakása megoldás, vagy van rá más mód (nem akarom visszarakni a régit ha nem muszáj)?

Előre is köszönöm, zöld megy!



2014. júl. 22. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván bugos az a rom, amit próbáltál, 2.1es Android a legfrisebb rá, a régi vas miatt próbálj olyan romot, ami 2.3.6on alapul!
2014. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!:)
2014. júl. 22. 17:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Tettem rá recoveryből cm7-et, és már működik.:)
2014. júl. 24. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!