Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha formázom a telefont, akkor...

Ha formázom a telefont, akkor a netes előzmények is eltünnek?

Figyelt kérdés
Nokia 500-as telefonom mindig azt írja ki, hogy kevés a memória a telefonon, de minden a memóriakártyán vanés ahogy próbáltam törölgetni dolgokat, beírtam a keresőbe (ami a telefonon keres, nem a neten) hogy facebook ésnagyon sok linket kidobott. Már rég nincs rajta net, de hiába mentem rá, hogy minden előzmény törlése, kicsit nagyobb lett a memória, de ugyan úgy megtalálja a kereső a facebook-os linkeket. Hogy lehet aztokat kitörölni? Gyári visszaállítást is csináltam már, de nem sokra mentem vele.

2014. aug. 14. 10:43
 1/2 Papp Péter válasza:
Valmit rosszul csinálsz, mert, ha formáztad a telefont az újnak kell, hogy látszódjon. Ergó eltünik minden régi beállítás és a webes előzmények.
2014. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A formázás meg a gyári visszállítás az ugyan az? Mert eddig még csak a gyárivisszaállítást csináltam, 2szer is, de alig lett nagyobb a memória, meg megvannak az előzmények is. Az üzeneteket ki sem törölte.
2014. aug. 14. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!