Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új okostelefont szeretnék,...

Új okostelefont szeretnék, ehhez kérek segítséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem okostelefon vásárlás ügyben. A következőket szeretném:


- Árkategória kb max 50-ig

- Új

- Lehet független vagy t-mobile függő. Garancia legyen rá mindenképp, és van SIM-em, tehát nem akarok ilyen előfizetéses kamut, hogy 1 Ft.

- A következőkre használnám:

Telefon, SMS, e-mail, nagyon fontos, hogy jó zeneminőség legyen, sokat hallgatok zenét; navigáció (GPS). Emiatt az lenne a jó, ha glonassos lenne (+A-GPS). Legyen legalább 3.5", de azért jobban örülnék egy 3.8" vagy 4" esnek. Ezek a legfontosabbak, most jönnek még a picit alacsonyabb prioritású dolgok:

aksi, fényképezés

És persze ami azért marha fontos, hogy megbízható minőség legyen.


Alapvetően most SAMSUNG-on gondolkozok, fontos, hogy Androidos legyen. Ha valaki tud más versenyképes márkát, akkor lehet olyan is (pl HTC-ben nincs glonass)


Én a következőkre gondoltam eddig:

S. Ace 2: 30200 Ft

S. Ace 3: 39900 Ft

S. S3 mini 41600 Ft

Azon töprengek, hogy esetleg lehet, hogy még olcsóbban is van jó telefon. Illetve olyan véleményekre is kíváncsi vagyok, melyek e 3 közül mondják meg, hogy ha már ezekből valamit, akkor melyiket (pl megéri-e a +10.000 Ft). Nagyon köszönöm!



2014. aug. 14. 17:14
 1/5 anonim válasza:

Hello

Nekem aTab 5 quad telefonom van,szerintem ár érték arányban nagyon megéri!

A névtől meg az eredetétől nem szabad megijedni,gyors,strapabíró,ráadásul olcsó

[link]

2014. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de mint mondtam GLONESS-eset szeretnék.
2014. aug. 14. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Moto G.

Kamera terén gyengélkedik, de minden másban nem találsz nála jobb telefont (csak sokkal drábábban).

2014. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérlek valami indoklást is írjatok, illetve lehetőleg árat is ;)
2014. aug. 14. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyértelműen az Ace 3 a legjobb, de abból is az LTE-képes változat (s7275), az is kijön 50-ből!

De amúgy 50 ezerig a Motorola Moto G és a Wayteq Talk 5H a legjobbak, nézd meg ezeket is!

2014. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!