Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 50k körül tudnátok okostelefon...

50k körül tudnátok okostelefont ajánlani?

Figyelt kérdés

Tehát arról van szó, hogy ezen a nyáron elmentem nyárimunkázni, és augusztus végére lesz kb 45-50k forintom. (nagyon maximum a 60k forint, amiből tudok telefont venni, ebben az esetben szüleim kipótolnak :))

Nos nem szeretnék apróhirdetésből vásárolni, tehát megbízható webshopból, vagy boltból vennék.

-LEGALÁBB 4-4,5 inch legyen;

-6-8 mp hátsó kamera;

-nem nagy gáz ha nincs, de jó lenne egy 3-4 mp előlapi; -min 512mb ram;

-min dual core, és ezen kívül pedig normális processzor; -kártyafüggetlen.


Nagyon szeretném ha windows phone (nokia) lenne, de amit láttam, és maradéktalanul tetszett is, az nem ez az árkategória, tehát jöhet sony, meg egyéb más is.

A sima androidos felületet nagyon unom, tehát az ha lehet akkor legyen mellőzve, bár jöhet az is ha tényleg jó.


Ezeken kívül pedig az utolsó kikötés hogy megbízható telefon legyen. (bírja ki pár évig, lehessen vele telefonálni normálisan, ne törjön szarrá ha leejtem 1 méterről, normálisan nézzen ki (a szögletes telefonok bejönnek nekem btw))


Köszönöm a segítséget :)



2014. aug. 14. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát 3-4 MP előlapi kamerában nagyon ritka! 50 ezerig a Motorola Moto G és a Wayteq Talk 5H a legjobbak, 60 ezerig pedig már csak a Sony Xperia SP és az LG Optimus L9 II vannak csak, amik igazán jók, de azok meg nem dual sim-esek. Szóval a Motorola vagy a Wayteq - ezeket fontold meg!
2014. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Kizo87


Nem írta, hogy dual sim-es legyen, minimum dual core legyen.



Hát, 45-ért van a Telekomnál, LG Optimus F6. Nem fagy le, nagyon jó aksi idő, nagy kijelző, kamera 8MP, de mondjuk nem egy erős kamera, inkább közepes, erős hardver (krait 200-as CPU dual 1.2GHZ, 1GB RAM, Adreo 305)


vagy Motorola Moto G hasonló paraméterek, annyi, hogy 4 magos CPU, meg HD kijelző, viszont nem bővíthető és 8GB elég kevés, 16GB-os meg drágább.

2014. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Nem írta, hogy dual sim-es legyen, minimum dual core legyen." - ja tényleg, félreolvastam! :D
2014. aug. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tomix94 válasza:
76%

Ha össze tudsz szedni 60-at, akkor már vehetnél Alcatel Idol 2s-t telenornál, vagy Huawei Ascend G6 4G-t is t-mobilnál, vagy kártyafüggetlenül. NEkem is HUawei G6-om van és nagyon szeretem. A te igényeidet is teljesítené szerintem:

4,5 col

8mp hátsó kamera

5(!) mp elülső kamera

4 magos qualcomm 400-as 1,2 ghz-es proci, adreno 305, 1gb RAM

Nagyon jól néz ki! :D Szerintem neked is tetszeni fog, mert ez is szögletes! :)

2014. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld pacsik! :)


(telefont egyébként nem t-mobilnál, hanem vodánál veszek, apukám munkahelyén vannak t-mobil árban telefonok kártyafüggetlenül)


Valószínűleg 60 ezerig el tudok menni, és ez a Huawei G6 nagyon nagyon nagyon tetszik, kinézetre is, és tudásra is. Báár kár hogy nem 720p a kijelző, meg hogy csak 4.3, 4.4 helyett, de szerintem ki is tudnám akár bírni :)


Van esetleg ennek a telefonnak ebben az árkategóriában valami kicsit jobb riválisa? (igaz hogy nekem fontos a kamera, és az jó ennél a telefonnál(mind az előlapi, mind a hátsó), illetve imádom a telefon ui-ját is)

2014. aug. 15. 19:20
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Nokiák közül a 625 ami nagyjából árban és tudásban is megfelel neked. Esetleg ha tudsz szerezni 820at az is egy jó telefon, és 40 000 körül van. 1Gb RAM, dual Core, 8MP kamera, és minden amit írtál. Csak sajnos már kevés helyen árulják.
2014. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!