Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri Sony...

Szerintetek megéri Sony xperia sp-t venni? Mert már többen mondták hogy ezen az áron a legjobb ez igaz? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 12:22
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nem éri meg az SP mert a kameraja minden fenyben es egyeb korulmenyek kozott is ugyanolyan homalyos,es az en 5 mp-s Neo V-m elesebb kepeket csinal :'D mert hogy baratnomnek van olyanja de allandoan panaszkodik ra,hogy nincs eleg hely a kepeinek,mert van vagy 1000 neki ,de mindig kikell torolnie egy csomot h ha ujjakat akar ratenni mert mindig jelzi neki a telefon h megtelt a memoria,mikozben az en telomon vagy 2000 kep volt es meg mindig fert ra,meg sztem a kijelzoje se vmi jo,en biztos h nem cserelnem le arra a telomat,ami mellessleg mar annyira rossz es regi h nem lehet se leoldani,se kikapcsolni es h ha lemerul akkor se tudom visszakapcsolni mikor mar felvan toltve es minden egyeb problemaja van ,de meg igy se kene az SP :D
2014. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!