Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone autós adapter hiba?!

IPhone autós adapter hiba?!

Figyelt kérdés
Rendeltem az iKiegészitől.huról egy Usams autós adaptert az iPhoneomhoz. Ma próbáltam ki először és miközben tölt folyamatosan kiadja (fél percenként) azt a hangot, amit a töltőre való csatlakozáskor ad ki. Mi lehet a baj?

2014. aug. 16. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:

vagy alapból szar az egész, és a csatlakozó nem illik bele, emiatt folyamatosan megszakad a kontakt


vagy nem egyenletes a kimeneti feszültség, aminek 5 voltnak kéne lennie, ha ettől eltér, akkor az iphone letilt

2014. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Rájöttem, hogy csak akkor adja ki ezt a hangot, amikor két iPhone van csatlakoztatva. Ha csak egy akkor normálisan tölt.. Lehet az a baj, hogy az adapteren két usb van és az egyik az simán iPhonra a másik pedig iPad/iPad2re és én az egyiket az iPadre a másikat pedig a simára dugtam be..
2014. aug. 16. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:

linkelj egy képet, de látatlanba azt mondanám, hogy az egyik usb töltő mondjuk 1A, a másik meg 2A


a kisebb megy a telefonhoz, a nagyobb inkább tablethez javallott

2014. aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2014. aug. 16. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!