Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile előrendelés? Mi a...

T-mobile előrendelés? Mi a tapasztalat? Többi lent!

Figyelt kérdés

T-mobile-nál webshopon rendeltem egy telefont (elörendelés volt, ami azt jelenti hogy még egyik üzletben sem kapható az adott készülék) mindez 2 napja történt. Emailt kaptam, hogy majd jelentkeznek amikor átvehetem az általam megjelölt üzletben. A kérdésem, hogy előrendelt telefonok esetében kb mennyi időről lehet szó? Leginkább azoktól várok választ akiknek van tapasztalata etéren!

Telefonon nem tudnak tájékoztatást adni. Remélem azért nem hetekről van szó!



2014. aug. 16. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én amikor az iPadet akartam megvenni, és hiánycikk volt, akkor először másfél héttel később értesítettek, de hajnali 3-kor jött az email, másnap reggel 5-kor keltem, akkor már megint azt írta a weboldal, hogy csak előrendelhető.

Akkor megint betettem figyelésre, rá egy héttel írt, hogy van, de annak ellenére, hogy a feketét kértem figyelésre csak fehér volt már.

Végül bementem a boltba mondtam az eladónak, hogy nem érdekel mikor jön ha jön tegyen félre itt a számom hívjon. Ha 1 hónappal később, akkor is érdekelni fog.

Rá 3-4 nappal hívott, hogy ott a tablet, mehetek érte, biztos ami biztos eltett egy feketét és egy fehéret is, hogy tudjak választani.


Szeptemberben lejár az előfizum a telefonra de megint a pasihoz megyek majd hiába most is kedvezményes a webshopon, ha hetekig kell szaródni velük mire kapsz egyet. És akkor is ülj a gépnél hajnali 3-kor ha épp akkor értesítenek... :-/

2014. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ajjj, ettől tartok én is! :/ Esedékes lenne már egy új telefon, mert az Xperia P-m telefonálásra, hívásfogadásra alkalmatlan. Az a bosszantó, h nem kis összegű készülékekről beszélünk!


Azért köszönöm a válaszod! :)

2014. aug. 16. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!