Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok mondani olyan weboldala...

Tudtok mondani olyan weboldalakat, ahol lehet nyerni Apple termékeket?

Figyelt kérdés
olyanra gondoltam, amin képeket kell beküldeni, nem pedig kisorsolják.tehát hogy az, aki minél ötletesebb képet küldd be, az nyer :D

2014. aug. 16. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, Menj el fotósnak, csinálj marha jó képeket, aztán áruld őket, és ha van már elég pénzed, akkor tudsz venni Apple terméket.

Max tech YouTube channeleken vannak giveaway-ek amik igaziak is, de több tízezer subscriber közül kb semmi esély, hogy pont téged választanak.

2014. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amúgy se lenne esélyed a szavazós játékokon sem :D ha becsületes vagy azért, ha pedig csalni akarsz, akkor meg azért...csalnak elegen...ráadásul 1x remélem megélem azt is, amikor majd 1 ilyen csalás után az egyik szervező feljelentést tesz...ha lenne rá bizonyítéka, és egy ilyen jellegű a játék, akkor simán ráhúzhatják a nagyértékű csalást...akár 2 év börtön is lehetne...más kérdés, hogy olyan jók a jogszabályok, hogy a szervezőnek sokkal nehezebb érvényesíteni a jogait...ezért van az például itthon, hogy a hitelesebb cégek is csak sorsolnak, mert nem éri meg nekik.
2014. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.Amúgy azért kérdeztem, mert készültem venni egy iPad Air táblagépet, és gondoltam, mielőtt megveszem, megpróbálok nyerni egyet :D Na, de már mindegy....Megvettem.
2014. aug. 18. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!