Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LgG2 fényerő probléma valaki...

Kismis kérdése:

LgG2 fényerő probléma valaki hasonló tapasztalat esetleg tipp?

Figyelt kérdés

Olyan problémám akadt a telefonommal hogy csináltam rajta egy visszaállítást,ujraindult és sötét kijelző fogadott...

Gyakorlatilag 0 fényerő mellett kellett kisilabizálni a beállításokat és utánna a fényerőbeállítást.Ami max 40%-ig huzható onnantól fogva sötétség...Ha auto-ra állítom akkor azonnal sötétbe borul ha fényt kap.Ha tudtok erre a dologra megoldást megköszönném...



2014. aug. 16. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudunk. Szerviz.
2014. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze az lesz ha máshogy nem megy,de gondoltam hátha csak szoftveres probléma ami javítható esetleg.Köszönöm az építő jellegű tanácsot :)
2014. aug. 16. 12:47
 3/4 krisztina195 válasza:
nekem is ez a problémám. neked mi volt a megoldás?
2014. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Root.Igy viszont elveszett 7hónap garim.Viszont a telefonomra rá sem lehet ismerni.Pozitív irányban.Sokkal szuperebbül müxik mint agyári.
2014. szept. 7. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!