Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?

Kuttya kérdése:

Melyik telefont vegyem?

Figyelt kérdés

Melyik telefon lenne jobb választás:

-Huawei G6

-iPhone 4s használtan

mert kb 50 ezer Ft-om lenne egy telefonra. Nem szeretnék játékokat futtatni, fontos a jó fényképminőség és hogy ne fagyjanak le az alap programok(viber, facebook, messenger) és normális minőségben lehessen netezni a telefonon. Fontos még számomra az elegáns külső (a tucat színeshátú Nokia nem szép!) és hogy 2 évig ne kelljen új telefont vennem(vajon a 3 éves 4s modell jó lesz még addig?). Nem kell mindig a legújabb OS, csak ami van az működjön. Egyéb lehetőségeket is szívesen fogadok, de nem azért tettem fel a kérdést mert nem tudom milyen telefonok vannak 50 000-ért, nem kellenek az arukereso.hu stb... linkek. Tapasztalati véleményetekre vagyok kíváncsi.



2014. aug. 16. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Tapaztalataim szerint 6 évig nem bírja egy Apple termék, így az iPhone-t kizárnám. A g6 jobb.
2014. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Saját tapasztalat alapján mondom, én az iPhone-t nem ajánlom hacsak nincs otthon több Apple márkás kütyüd, pl.: iMac, iPod, iPad. A zene letöltése macerás, és szerintem nem éri meg az árát.
2014. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50 ből nem fogsz kapni sokáig használható telefont. Áldozz rá többet és vegyél egy nexus 5-öt
2014. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!