Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vegyem rá a szüleimet h...

Hogy vegyem rá a szüleimet h kapjak egy (új) telefont?

Figyelt kérdés

Először is , a pénzem megvan rá , 12 vagyok , a régi tök sz.ar : tiszta karc , picike , nincs wifije , szóval semmi nincs rajta.

Szval , hogy enyhítsem meg őket??



2014. aug. 11. 19:45
1 2
 1/20 anonim válasza:
Öregbíts magadon úgy 5-6 évet. Az nagyban megfogja enyhíteni őket, és engem is.
2014. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nemtom h bejöne
2014. aug. 11. 19:50
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
először járd ki a sulit és ha fogsz dolgozni vehetsz amiet akarsz.amíg a szüleid támogatnak addig nincs szavad
2014. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Igazából sajnálom, nem akartam bunkó lenni, de egy 12 évesnek minek (gondolom modern) telefon? Inkább élvezd ki, hogy még nincs rá szükséged...
2014. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Sajnálom de ...ha megvan a PÉNZED rá és KIZÁRÓLAG te rendelkezel felette, a szüleid kinyilatkoztatták hogy arra használod amire "akarod"..akkor vedd meg a készüléket.

Ha a leírtak közűl nem minden igaz akkor bizony el kell fogadnod a szüleid szabályait.

2014. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat , de egyébként 4 éves samsung c3300i-m van
2014. aug. 11. 20:00
 7/20 anonim ***** válasza:

Én 24 vagyok és most kaptam meg a férjemtől az első okos telefonom ajándékba! :)

De ez én vagyok...nem volt rá szükségem...igazából most sincs,de örülök neki. :)

De ha a pénzed meg van rá akkor nem értem hogy a szüleid miért ellenzik.Elvégre a Te pénzed...arra költöd amire akarod.

2014. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Bemész GSM boltba, megveszed, azt nem fogják mondani hogy vidd vissza.
2014. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Azt mondják , hogy nem való ez még nekem , meg minek. laptopom meg gépem sincs (saját) , pedig a tesómnak van , de én akkorse vehetek , kaphatok. igazából anyu a nehéz eset , de azért apu sem könnyü , de nem erőszakoskodok , azt szoktam mondani h 8.-ba majdkérek vagyis veszek egyet , de arra is azt ondják h minek.


egyébkénk köszi a válaszokat :)

2014. aug. 11. 20:27
 10/20 anonim ***** válasza:

Remélem azért sikerül rávenni a szüleid.

Ha már zsebpénzt adnak akkor arra kellene költsd amire szeretnéd.Ha telefon kell telefonra.Ha foci cipőre akkor arra.

Más különben semmi értelme,hogy pénzt adnak! :)

2014. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!